10 listopada 2017

Świąteczne promocje

 Mikołaj był już chyba we wszystkich światach i wymiarach – czas zobaczyć, co ze sobą przywiózł! Świąteczna promocja to najlepszy sposób na prezent i uzupełnienie kolekcji. Nic tak nie cieszy jak Niszczyciel gwiezdny pod choinką. :)

To największa promocja dekady – świetne tytuły w cenach niższych nawet o 60%. Oto pełna lista gier w promocji:

1. Dawno, dawno temu…

Dawno_dawno_temu_3rd

Dawno, dawno temu

Dawno, Dawno temu to gra w tworzenie opowieści okraszona pięknymi, bajkowymi grafikami. Jeśli lubicie opowiadać historie, to może być wybór dla Was. W promocji znajdziecie także dodatki, które rozszerzają tematy tworzonych historii.

Cena: 59,90 zł
Stara cena:
79,90 zł

DDT_morskie

Morskie Opowieści

Dzięki niniejszemu zestawowi dodatkowemu możecie dodać do swej gry elementy godne prawdziwych wilków morskich. Wystarczy, że do odpowiednich talii wtasujecie karty inspirowane życiorysami znanych piratów i historiami opowiadanymi w tawernach, aby w swoich historiach poczuć świeżość morskiej bryzy.

Cena: 14,90 zł
Stara cena:
34,90 zł

DDT_rycerskie

Rycerskie Opowieści

Pora wprowadzić do historii więcej bohaterskich uczynków! Elementy dostępne w tym zestawie dodatkowym powstały na motywach znanych pieśni opowiadających o rycerzach, ich damach serca i turniejach. Po prostu wtasujcie te karty do odpowiednich talii, aby poznać przygody godne Lancelota czy Don Kichota.

Cena: 14,90 zł
Stara cena:
34,90 zł

DDT_zaczarowane

Zaczarowane Opowieści

Niniejszy zestaw dodatkowy pozwala na wprowadzenie do waszych gier jeszcze większego udziału magii. Karty w nim występujące zostały zainspirowane m.in. historią o Kopciuszku i Królewnie Śnieżce.

Cena: 14,90 zł
Stara cena:
34,90 zł

2. Android: Mainframe

mainframe_mini

Android: Mainframe

Rywalizacyjna gra logiczna w świecie Androida? Czemu nie! Android: Mainframe stawia przed Wami wyzwanie w postaci hakerskiego ataku na serwer korporacji. Czy zdołasz przejąć więcej danych niż inni runnerzy?

Cena: 79,90 zł
Stara cena: 139,90 zł

 3. Samuraj

samuraj_600x600

Samuraj

Samuraj to jedna z tegorocznych nowości! Rewelacyjna i uznana druga edycja gry strategicznej dla każdego – choć zasady są proste, dają nieskończenie wiele możliwości taktycznych. Spróbuj podbić feudalną Japonię! Jeśli zastanawiacie się, czy Samuraj sprawdzi się w Waszej grupie, zajrzyjcie do recenzji na portalu Poltergeist.

Cena: 119,90 zł
Stara cena: 199,90 zł

4. Ostatni Piątek

The-Last-Friday---Box-Top-POL_correct_2015_05_17

Ostatni Piątek

Lubicie horrory klasy D z tajemniczym mordercą w roli głównej? Ostatni Piątek przypadnie Wam do gustu – to oparta o scenariusze gra, w której grupa graczy wcielająca się w Bogu ducha winnych obozowiczów będzie musiała przechytrzyć brutalnego zabójcę. Do dzieła!

Cena: 109,90 zł
Stara cena: 179,90 zł

5. Warhammer 40,000: Podbój

fb-link

Tego tytułu niemal nie trzeba przedstawiać – Podbój to jedna z najlepszych i najbardziej znanych gier karcianych ostatniej dekady. Zaprojektowana przez trójkę uznanych i cenionych w świecie gier planszowych designerów, Brada Andresa, Nate’a Frencha i Erica M. Langa, gra wrzuci Was prosto w brutalne, mroczne uniwersum wiecznej wojny.

  • Zestaw podstawowy
podboj

Zestaw podstawowy

Pierwszą rzeczą, jaką musicie mieć, jeśli myślicie o rozpoczęciu bitwy o sektor Traxis, jest Zestaw podstawowy Warhammer 40,000: Podbój. Jeden egzemplarz zestawu w zupełności wystarczy do grania w domu. Uzupełniony o kilka wybranych dodatków da Wam mnóstwo możliwości budowania własnych talii.

Cena: 99,90 zł
Stara cena: 135,90 zł

Jeśli przed zakupem chcecie dokładnie dowiedzieć się, na czym polega gra i jak wyglądają bitwy o planety sektora Traxis, to zajrzyjcie na nasz kanał YouTube, gdzie znajdziecie serię filmów z pełnym wprowadzeniem do gry oraz prosto wyjaśnionymi zasadami.

  • Duże rozszerzenia
wielki_pozeracz

Wielki Pożeracz

Z pustki oddzielającej galaktyki przybył pradawny koszmar. Przebudzeni Tyranidzi rozpętali w Sektorze Traxis wojnę totalną, pragnąc zdobyć i pożreć wszelki materiał biologiczny, jaki znajdą. Nie znają litości, nie da się z nimi pertraktować, ani zmusić do poddania. W obliczu takiego wroga jedynym wyjściem jest walczyć albo zostać pochłoniętym…

Cena: 49,90 zł
Stara cena: 109,90 zł

legiony_smierci

Legiony Śmierci

Uśpieni od niezliczonych wieków Nekroni wychodzą z prastarych krypt i sprowadzają wojnę do Sektora Traxis, chcąc przywrócić swemu zapomnianemu imperium dawną chwałę. Ich potężni Arcylordowie i mechaniczne legiony są bezduszne i nieśmiertelne, niszczą i niewolą wszystko, co stanie im na drodze, by ostatecznie przejąć całkowitą kontrolę nad całą galaktyką.

Cena: 49,90 zł
Stara cena: 119,90 zł

  • Zestawy wojenne

(60-kartowe zestawy dodatkowe; każdy zawiera nowego Lidera i powiązane z nim karty, jak również karty dla innych frakcji. W tym miejscu możecie sprawdzić, który lider znajduje się w danym dodatku).

Cykl Liderów (Cena każdego dodatku w cyklu: 24,90 zł; 49,90)

Cykl Upadku (Cena każdego dodatku w cyklu: 29,90 zł; 54,90 zł)

Cykl Martwego świata (Cena każdego dodatku w cyklu: 29,90 zł; 54,90 zł)

6. Star Wars: Armada

Jeśli cena modeli powstrzymywała Was przed wejściem w jedną z najlepszych gier bitewnych na świecie, to teraz nie macie już żadnej wymówki, by nie zbudować swojej floty w odległej galaktyce. ;) Armada i wszystkie rozszerzenia dostępne w największej promocji od czasu wypuszczenia tytułu na rynek.

Zestaw podstawowy

armada_pudelko

Star Wars: Armada – zestaw podstawowy

Star Wars: Armada to gra polegająca na taktycznych starciach flot, osadzona w najważniejszym okresie galaktycznej wojny domowej. Przejmij kontrolę nad niszczycielem gwiezdnym typu Victory i unicestwij swoich wrogów potężną siłą ognia lub wymanewruj przeciwnika szybką koreliańską korwetą CR90 i fregatą typu Nebulon-B. Ale uważaj! Nawet najmniejszy statek może zadecydować o losach bitwy. Wypuść eskadry X-wingów przeciwko swoim wrogom lub zalej ich siły falą zwinnych myśliwców TIE.

Cena: 219,90
Stara cena: 379,90 zł

Dodatkowa kampania

konflikt koreliański_box_mini

Konflikt koreliański

Imperium trzyma galaktykę w żelaznym uścisku, jednak nawet pamiętające najstarsze dzieje Światy Jądra nie oprą się zarzewiu buntu. Kluczowe szlaki nadprzestrzenne Sektora Koreliańskiego i jego stocznie są łakomym kąskiem dla Sojuszu Rebeliantów, a tutejszy niespokojny lud źle znosi imperialne jarzmo. Jednak Imperium nie zamierza pozwolić, by tak ważny sektor wyśliznął się z jego rąk. Wysyła swoją flotę, by pokrzyżowała plany rebeliantom…

Cena: 79,90 zł
Stara cena: 129,90 zł

Rozszerzenia – kup tutaj (kliknij, aby powiększyć)