14 grudnia 2015

Świąteczne nowości i dodruki

Informujemy, że w najbliższych dniach do sprzedaży trafią nowości i dodruki naszych gier.

Kraina_cienia

Dzisiaj rozpoczęliśmy wysyłkę nowego dużego rozszerzenia-sagi do gry karcianej Władca Pierścieni LCG, zatytułowanego Kraina Cienia. Pozwoli ono kontynuować kampanię Władca Pierścieni dzięki zupełnie nowym, emocjonującym scenariuszom.

przywdziac-czern wyrok_zniszczenia

Kolejne informacje z pewnością ucieszą fanów wydawanych przez nas gier karcianych. W sprzedaży pojawi się pierwszy zestaw fabularny do Gry o Tron: Gry Karcianej, zatytułowany Przywdziać czerń.  Na póki sklepów trafi także pierwszy dodatek do z nowego cyklu do gry Warhammer: 40 000 PodbójWyrok zniszczenia.

listy_z_whitechapel
Już od jutra na sklepowych półkach ponownie będzie można znaleźć Listy z Whitechapel. Listy z Whitechapel to dedukcyjna gra, w której jeden z graczy przyjmuje rolę Kuby Rozpruwacza, a pozostali – pięciu detektywów ścigających go po uliczkach wiktoriańskiego Londynu. Kuba Rozpruwacz musi zmylić policyjny pościg w gmatwaninie uliczek dzielnicy Whitechapel i uciec, popełniwszy straszliwe morderstwa. Tymczasem detektywi wykorzystują siłę dedukcji i przewagę liczebną, by go schwytać, nim dokona kolejnej zbrodni.
Jeśli nie znacie jeszcze Listów z Whitechapel, możecie dowiedzieć się więcej klikając w ten link.

intygi_westeros
Na koniec nie mniej istotna wiadomość – już w najbliższych dniach w sklepach pojawi się dodruk Gry o Tron: Intryg Westeros. W tej szybkiej i prostej grze dla 2 do 6 osób gracze walczą o Żelazny Tron i panowanie nad Siedmioma Królestwami. W każdej rundzie gracz zagrywa tyle kart, ile zdoła, ale musi robić to rozważnie. Jeśli na koniec pozostaną mu niezagrane karty, otrzyma punkty karne! Gracz, który zagra ostatnią kartę w rundzie otrzyma karty Żelaznego Tronu,  które zwiększą liczbę zdobytych przez niego punktów, a tym samym jego szansę na zwycięstwo.