25 stycznia 2016

Styczniowe nowości i dodruki

Informujemy, że w tym tygodniu do sprzedaży trafią dwie nowości naszego wydawnictwa: Horror w Arkham: Czarna Koza z Lasu oraz Znak Starszych Bogów: Bramy Arkham. Na sklepowe półki wracają również dwie nasze bestsellerowe gry: Gra o Tron  – gra planszowa oraz Eldritch Horror: Przedwieczna Groza.

 

Horror w Arkham: Czarna Koza z Lasu

W najnowszym rozszerzeniu do naszej bestsellerowej gry kooperacyjnej Horror w Arkham zadaniem badaczy będzie przeniknięcie w szeregi złowrogiego kultu w celu zdobycia informacji o ich mrocznych rytuałach. Mimo najlepszych chęci wcale nie jest pewne, czy uda im się powstrzymać przebudzenie się przedwiecznego – bluźniercze podszepty jego Herolda, Czarnej Kozy z Lasu,  mogą zepsuć nawet tych o najczystszych sercach.

czarna_koza_z_lasu

Czarna Koza z Lasu wprowadza do gry 88 nowych kart Przedwiecznych, 9 nowych żetonów potworów, 1 arkusz Herolda i 90 nowych kart Badaczy – w tym nowe przedmioty, zaklęcia i niebezpieczne pokusy wiodące ku zepsuciu.

 

Znak Starszych Bogów: Bramy Arkham

Stało się – plugawe istoty rozprzestrzeniły się po całym Arkham! Dzięki drugiemu rozszerzeniu do gry Znak Starszych Bogów ­– Bramy Arkham – gracze przeniosą zmagania z Przedwiecznym poza mury muzeum. Rozszerzenie wprowadza wariant „Ulice Arkham”, podczas którego badacze wystawiają się na niebezpieczeństwa czyhające w ciemnych alejkach miasta, aby stawić czoła czterem nowym Przedwiecznym. Kolejnym nowym elementem są karty Umiejętności, pozwalające trwale zwiększyć kompetencje swojego badacza, oraz karty Członkostwa, które mogą zapewnić przydatne nagrody od wpływowych organizacji Arkham.

bramy_Arkham

Rozszerzenie Bramy Arkham wprowadza do gry nowych, przerażających Przedwiecznych, potwory i karty Mitów, które będą wyzwaniem nawet dla najwytrawniejszych badaczy. Badacze otrzymują zestaw nowych przygód związanych ze znajomymi ulicami i miejscami w Arkham, a także nowych Sprzymierzeńców, Zaklęcia i Przedmioty, które mogą okazać się przydatne podczas przygód w muzeum i nie tylko.

 

W tym tygodniu w sprzedaży pojawią się również dodruki dwóch naszych kultowych gier: Gra o Tron  – gra planszowa oraz Eldritch Horror: Przedwieczna Groza.

gra_o_tron eldritch_horror_pl
 Gra o Tron  – gra planszowa  Eldritch Horror: Przedwieczna Groza