17 lutego 2021

Skarpetkowe stwory – premiera!

skarpetkowe_stwory_3d_box_mockup

Skarpetkowe stwory to kolorowa gra pełna wspólnej zabawy, w której pracowite skrzaty będą musiały odnaleźć skarpetki, pochowane w mieszkaniu przez niesforne, futrzaste stwory. Dziś ten tytuł doczekał się premiery!

Stwory i skrzaty

Kiedy nikogo nie ma w domu, dzielne i pracowite skrzaty wychodzą, aby posprzątać. Jednak skarpetkowe stwory nieustanne czają się w ciemności! Przeszukaj szafki i komody, odnajdź skarpetki i jako pierwszy zbierz trzy pary. Stwory są zawsze gotowe ukraść pojedyncze skarpetki. Dlatego uważaj na nie albo lepiej wyślij je na swoich rywali! Badaj nowe pokoje, odnajduj użyteczne przedmioty w ukrytych przegródkach pudełka i obserwuj, jak gra rozwija się z każdą kolejną partią.

ilustracja_2_1200x800_skarpetkowe_stwory

Skarpetkowe stwory to gra o prostych zasadach, jednak wymagająca przemyślanych działań i sprytu, dzięki czemu pozwoli dobrze się bawić nie tylko dzieciom, ale i ich rodzicom. Ponadto do gry wprowadzona została mechanika legacy, dzięki której gra rozwija się z każdą kolejną rozgrywką! Zdobywane skarpetki posłużą graczom do wyklejenia ścieżki do jednego z tajemniczych pomieszczeń, za których zamkniętymi drzwiami znajdziecie nowe zasady i specjalne elementy gry, takie jak…. Zresztą, przekonacie się sami!

LOGO_GALAKTA_KIDS

Swoją kopię można zamówić w najlepszych sklepach z grami planszowymi oraz w naszym galaktycznym sklepiku.