7 października 2021

Rusza przedsprzedaż Horroru w Arkham LCG: Na krawędzi Ziemi – Rozszerzenie badaczy

Horror_w_Arkham_Lcg_Na_Krawedzi_Ziemi_Premiera_800_1000_1

Nie bójcie się iść na koniec świata. To właśnie tam czekają największe tajemnice. Na pewno przyda się nowa talia, którą możecie zaplanować dzięki najnowszemu rozszerzeniu Na krawędzi Ziemi – Rozszerzenie badaczy do Horroru w Arkham: Gry karcianej. Zanim odkryjecie kolejne zagadki kampanii będziecie mieli okazję złożyć swoją talię, a nawet przetestować ją w innych scenariuszach.

Premiera Na krawędzi Ziemi – Rozszerzenia badaczy będzie miała miejsce w środę 13.10.2021r. A przez ten czas macie szansę nabyć pierwszą część tego cyklu w promocyjnej cenie w naszym galaktycznym sklepie.

O Rozszerzeniu Badaczy

W Na krawędzi Ziemi rozszerzeniu badaczy znajdziecie karty graczy w niespotykanej jednocześnie w historii Arkham ilości. Pięciu badaczy i blisko 250 kart zwiększających możliwości budowania talii sprawią, że z pewnością będziecie chcieli zaopatrzyć się w ten dodatek, który w jednej chwili znacząco wzmocni wasze talie!

Wachlarz_Kart_1_700_689

By pomóc Was w starciu z siłami Mitów, Na krawędzi Ziemi rozszerzenie badaczy pozwoli wcielić się w zupełnie nowych badaczy. Jednym, z nich jest od dawna wyczekiwana Lily Chen (Na krawędzi Ziemi rozszerzenie badaczy, 10). Jako mistrzyni sztuk walki postawiła sobie jasny cel – usunięcie wszelkiego zła. W Arkham Horror grze karcianej Lily należy do klasy Mistyka, lecz posiada również dostęp do wielu kart Strażnika.

Karta_1_852_600