14 października 2019

Relacja z MP Catan, Dnia Fanatyka i Zgrozy w Dunharrow

W ubiegłą sobotę 12 października w Warszawie odbyły się aż trzy wydarzenia dedykowane grom Catan, Horror w Arkham LCG oraz Władca Pierścieni LCG.

Poznaliśmy Mistrza Polski 2019 w Catan, przeżyliśmy przerażające chwile podczas Dnia Fanatyka oraz spędziliśmy wspólny czas z prawdziwymi fanami Władcy Pierścieni LCG.

Finał Mistrzostw Polski Catan 2019

Po 92 turniejach eliminacyjnych, które odbyły się w 70 miastach i zebrały ponad 1400 uczestników, przyszedł czas na wielki finał. Decydujące rozgrywki o tytuł Mistrza Polski 2019 odbyły się w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym (CKS) przy ulicy Bobrowieckiej 9 w Warszawie.

W zawodach wzięło udział niemal 120 laureatów pierwszych i drugich miejsc. Turniej trwał od godz. 10:30 do 21:30. Wśród uczestników znaleźli się przedstawiciele kilku pokoleń, w tym dzieci, które zjawiły się oczywiście w towarzystwie opiekunów.

IMG_1988

Mistrz Polski 2019 w Catan – Mateusz Guściora

W tym roku bezkonkurencyjny okazał Mateusz Guściora, vice-mistrz z roku 2018. Drugie miejsce zajął ubiegłoroczny Mistrz Polski – Lech Olczak. Obydwoje laureatów otrzymało zaproszenia na Mistrzostwa Europy w Holandii, które odbędą się już 8-10 listopada.

IMG_1990

Od lewej: Magdalena Lizurek, Andrzej Rabczuk, Mateusz Guściora i Lech Olczak.

Trzecie miejsce zajął Andrzej Rabczuk, a czwarte Magdalena Lizurek.

Serdecznie gratulujemy!

Dzień Fanatyka

Dzień Fanatyka również odbył się w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym (CKS) przy ulicy Bobrowieckiej 9 w Warszawie.

IMG_1880 IMG_1874
IMG_1868 IMG_1881

 

W wydarzeniu wzięło udział 40 uczestników, z których każdy otrzymał specjalny zestaw gadżetów dedykowany tej edycji. W ramach imprezy nasz zespół poprowadził drużynowy konkurs Czeluście Yoth, w którym zwyciężyli przedstawiciele Mrocznego Cienia.

IMG_1912

Drużyna Mroczny Cień

Na kolejnych pozycjach uplasowali się Męskie Granie oraz You wear no sleeves :).

Serdecznie gratulujemy!

Zgroza w Dunharrow

Podobnie jak powyższe wydarzenia, Zgroza w Dunharrow odbyła się w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym (CKS) przy ulicy Bobrowieckiej 9 w Warszawie.

IMG_1877 IMG_1876

Każdy uczestnik otrzymał specjalny zestaw gadżetów dedykowany grze, w tym pudełko na swoją ulubioną talię z tematyczną grafiką, 2 karty promocyjne kontraktów, 1 karta promocyjna bohatera, zestaw 10 drewnianych żetonów wyprawy oraz pamiątkową przypinkę.

Serdecznie dziękujemy za obecność i świetną zabawę!