3 czerwca 2016

Przyzwijmy Cthulhu!

Cthulhu-pasek

Cthulhu Wars PL na Wspieram.to

kultysta-355Dziś mamy dla Was naprawdę OGROMNĄ wiadomość. Dzięki nawiązaniu kontaktu z Petersen Games nasze wydawnictwo podejmie próbę przygotowania polskiej edycji gry Cthulhu Wars autorstwa legendarnego Sandy’ego Petersena! Cthulhu Wars to naprawdę olbrzymia gra, która niejednego miłośnika szalonej mitologii stworzonej przez H.P. Lovecrafta przyprawia o szybsze bicie serca. Świetne, niezwykle szczegółowe rzeźby figurek i przepiękne, mroczne grafiki rzuciły już na kolana graczy w Ameryce. Ale Cthulhu Wars to nie tylko gratka dla kolekcjonerów, to także świetna gra planszowa, która zachwyca strategiczną złożonością i możliwościami, co mogą potwierdzić gracze z całego świata. Teraz czas na przyzwanie mrocznych bogów do Polski!

Wielokrotnie mogliście słyszeć, że polska edycja tego tytułu nie ma szansy powodzenia. Jednak jako zagorzali miłośnicy mitologii Cthulhu wiemy, że macki trzymają się u nas dobrze, dlatego, na przekór niewiernym, postanowiliśmy spróbować przygotować polską edycję tej ogromnej gry.

pasek-522

Jednakże, aby się to udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Choć nie jest nam obce wydawanie drogich gier, to w tym przypadku potrzebujemy od Was, graczy, wyraźnego sygnału, że ten projekt jest bliski także Waszym sercom. To dlatego postanowiliśmy zorganizować za pośrednictwem portalu Wspieram.to zbiórkę funduszy na Cthulhu Wars. Biorąc udział w kampanii będziecie mogli kupić grę w atrakcyjnej cenie. Po zakończeniu akcji gra będzie już dużo droższa – wkrótce ujawnimy więcej szczegółowych informacji. Wraz z postępem akcji będziemy do egzemplarzy zakupionych w ramach kampanii dokładać kolejne gadżety i specjalnie przygotowane unikatowe elementy, czyniące rozgrywkę jeszcze bardziej atrakcyjną.

CrawlingChaos_s

Już w przyszłym tygodniu podamy Wam więcej szczegółów o przebiegu kampanii, którą planujemy rozpocząć w drugiej połowie czerwca. Wiemy, że możecie być zaskoczeni tak nagłym startem i wolelibyście mieć więcej czasu, by się do niej przygotować. Niestety dopiero niedawno otrzymaliśmy ostateczne potwierdzenie, że będziemy mogli dołączyć do nadchodzącego dodruku gry i jeśli nie weźmiemy w nim udziału teraz, to przygotowanie polskiej edycji opóźniłoby się co najmniej o rok. Po przeanalizowaniu tej sytuacji, doszliśmy do wniosku, że lepiej działać teraz i dać Cthulhu realną szansę na pojawienie się w Polsce, niż odwlekać w nieskończoność to wielkie wydarzenie dla wszystkich fanów gier strategicznych i miłośników prozy Lovecrafta.

Dlatego zachęcamy Was do wspierania akcji i zakupu tej niesamowicie bogatej, dopracowanej i olbrzymiej gry, która z pewnością warta jest swojej ceny. W końcu nie ma co decydować się na mniejsze zło, kiedy do wyboru jest ogromne!

Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Ph’nglui mglw’nfah Cthulhu R’lyeh wgah’nagl fhtagn!

Więcej o samej grze dowiecie się z naszej specjalnej i ciągle rozbudowywanej strony poświęconej Cthulhu Wars!