25 maja 2023

Przedsprzedaż: Szczurołap, Małe Epickie Wyprawy i dodruki

Już w czerwcu na sklepowe półki trafią gry Szczurołap oraz Małe Epickie Wyprawy. Powróci także dodruk gry Małe Epickie Podziemia wraz z dodatkiem Opowieści. Przedsprzedaż wszystkich tych tytułów właśnie się rozpoczęła!

Szczurołap

szczurolap

Szczurołap to klimatyczna gry solo o magicznym serze i walce ze szczurami! Grę zamówicie w najlepszych sklepach z grami planszowymi, a tylko w naszym sklepie internetowym zaopatrzycie się w kosmetyczny dodatek Osobliwych szczurów.

Królestwo Brie dokonało niesamowitego przełomu w dziedzinie magicznego sera! Ten nowy gatunek zdaje się być w stanie zrobić niemal wszystko, w tym przyciągnąć chyba wszystkie szczury z całego świata. Królestwo cierpi teraz z powodu plagi szczurów – z każdego zakamarka wyłażą hordy wygłodniałych gryzoni szukające magicznego sera.

W grze wcielisz się w tytułowego Szczurołapa – jedyną osobę zdolną zaradzić problemom Brie i przywrócić porządek w królestwie. Znasz zwyczaje szczurów i musisz użyć wszystkich swoich umiejętności, odwagi i sprytu, aby je pokonać. Uważaj jednak i lepiej się pospiesz: szczury zaczynają się zmieniać i to wcale nie na lepsze!

Cel jest prosty – pozbierać magiczny ser i pozbyć się szczurów. Cóż, łatwo powiedzieć, trudniej zrobić…

MediaKit_images_PeculiarRat_1024x10242x

Osobliwe Szczury – Dodatek Deluxe

Dodatek deluxe zawiera 12 pionków osobliwych szczurów, którymi można zastąpić żetony wykorzystywane w grze podstawowej Szczurołap oraz specjalny worek do ich przechowywania. To doskonałe uzupełnienie dla każdego fana łapania szczurów. pic6433729 Przedsprzedaż potrwa do dnia premiery – będzie informować w kolejnych ogłoszeniach o dokładnej dacie!

PRZEJDŹ DO SKLEPU>>

 

Małe Epickie Wyprawy

male_epickie_wyprawy_3d_mockupMałe Epickie Wyprawy to klasyczna gra opowiadająca o baśniowej krainie najechanej przez siły zła. Jak bywa w takich opowieściach, by zaradzić nieszczęściu potrzebni są odważni i szlachetni bohaterowie… w których wcielicie się właśnie Wy! To rywalizacyjna gra, w której każdy z graczy przejmuje kontrolę nad drużyną złożoną z 3 bohaterów, którzy podróżując po świecie będą walczyć z goblinami, uczyć się zaklęć, wykonywać zadania i gromadzić potężne, magiczne przedmioty! Celem gry jest zdobycie jak największej liczby punktów zwycięstwa do końca piątej rundy. Punkty zwycięstwa zdobywa się za realizowanie wypraw, pokonywanie goblinów, naukę zaklęć i zdobywanie legendarnych przedmiotów. Każda runda składa się z dwóch faz: Dnia oraz Nocy.

 

 

PRZEJDŹ DO SKLEPU>>

Małe Epickie Podziemia i dodatek Opowieści

male-epickie-podziemia-opowiesci-pakietMałe Epickie Podziemia to kooperacyjny dungeon crawler dla 1-4 graczy gotowych przemierzyć podziemia fantastycznego świata Aughmoore.

W Małych Epickich Podziemiach gracze wcielają się w grupę bohaterskich śmiałków, odkrywających straszliwe podziemia w poszukiwaniu ich Bossa. Za każdym rogiem, w każdym kolejnym pomieszczeniu na bohaterów czyhają gobliny, potworni sługusi i groźne pułapki.
Rozgrywka dzieli się na dwa akty: Podziemia oraz Bossa. W obu gracze muszą przemierzać modularną, zmieniającą się przy każdej rozgrywce planszę i ścigać się z przygasającym w każdej turze światłem pochodni. Gdy ta całkiem zgaśnie, nasi herosi będą na zawsze zagubieni w ciemnościach.
Po sprawdzeniu całego podziemia, oczyszczeniu go ze sługusów i odnalezieniu wejścia do leża, gracze muszą stoczyć wymagającą potyczkę z Bossem. Każdy Boss posiada wyjątkowe zdolności i leże o unikatowym środowisku, ułatwiającym lub utrudniającym walkę w zależności od wykorzystanych umiejętności i pozycji, z jakiej atakuje bohater.
W rozszerzeniu Opowieści, bohaterowie gromadzą się w cieple obozowego ogniska, świadomi niebezpieczeństw w otaczającej ich kniei. Przybyli na Wybrzeże Goblinów z krain całego Aughmoor, i każde z nich ma coś do opowiedzenia nowym towarzyszom. Jedni są tu dla sławy i chwały, inni dla złota, a niektórzy mają zgoła bardziej nikczemne cele. Ale w tej chwili ci tak różni towarzysze są sojusznikami, zgodnymi razem stawić czoła przeciwnościom: wejść do podziemi, pokonać Bossów, wypełnić zadania i uratować świat.

PRZEJDŹ DO SKLEPU>>