26 listopada 2020

Przedsprzedaż rozpoczęta: Mysthea i Dylematy króla premierowo na początku grudnia

clean_800x800_fb_mysthea clean_800x800_fb_dylematy_krola

Mysthea oraz Dylematy króla już zbliżają się do naszych magazynów. Zaczynamy więc przedsprzedaż tych pozycji i przygotowujemy się na premierę która będzie miała miejsce w czwartek 03.12.2020r. Wiadomo – mikołajki tuż tuż, więc staraliśmy się przyczynić do tego, żeby Mikołaj zdążył spełnić wszystkie życzenia z listów.

Nie zostawiamy Was bez przedpremierowych niespodzianek!

O Dylematach króla

Dylematy Króla to gra przeznaczona dla 3-5 osób, w której wcielicie się w członków ciała doradczego samego monarchy. Jako Rada złożona z przedstawicieli potężnych rodów szlacheckich, będziecie w jego imieniu decydować o losach krainy. Dylematy przed którymi przyjdzie Wam stanąć będą się wiązały z nieodwracalnymi konsekwencjami. Podjęte decyzje i efekty Waszych działań na stałe pozostaną zapisane w annałach Królestwa Ankist dzięki zastosowaniu mechaniki legacy.

Każda rozgrywka jest niepowtarzalna, odzwierciedlając bieżącą sytuację królestwa i stanowiąc okres panowania kolejnego monarchy, wybranego z uprzednio zwycięskiego rodu. Ciągle rozbudowywana o skrywane w zaklejonych kopertach karty talia dylematów reprezentuje problemy, z którymi przyjdzie zmierzyć się Radzie. Poza wyborami dotyczącymi różnych aspektów zarządzania królestwem, składa się ona również z kart specjalnych. Wydarzenia oraz karty historii stanowią część ciągnącej się przez dekady opowieści.

W drodze tajnego głosowania, będziecie decydować o podjętych w danej kwestii krokach. Używając swoich wpływów, debatując i negocjując, będziecie musieli przekonać niezdecydowanych radnych do swojej racji. To od Waszych decyzji zależeć będą spisane na kartach historii losy Królestwa Ankist. W ramach niesamowicie wciągającej podróży przez wieki, po kilkunastu sesjach doprowadzą Was one do jednego z wielu różnych zakończeń.

Dla kupujących w przedsprzedaży w naszym galaktycznym sklepiku przygotowaliśmy pióro oraz mapę królestwa które z pewnością pomogą w podejmowaniu decyzji politycznych i podpisywaniu nowych dekretów:

Mapa i pióro mniejsze

O grze Mysthea

W grze Mysthea wcielicie się w Wybrańców Ilvash, najętych przez rozmaite Gildie Królestwa do odkrycia sekretów i podboju niezbadanych wysp, dryfujących za sprawą pola grawitacyjnego wokół olbrzymiego kryształu wbitego głęboko w powierzchnię planety. Chcąc przetrwać swą podróż w nieznane wśród tych tajemniczych wysp będziecie musieli stawić czoła niezwykłym stworzeniom oraz innym zagrożeniom planety Icaion.

Mysthea to połączenie ponadczasowych mechanik rozbudowanych gier euro z powiewem świeżości w postaci niesamowicie klimatycznej oprawy, zakorzenionej w rozbudowanym, wciągającym uniwersum.

Walczcie o kontrolę nad niezbadanymi dryfującymi wyspami, wypełnionymi po brzegi niepojętymi anomaliami i dziwnymi potworami. Wykorzystajcie swe moce do poruszania całymi wyspami. Współpracujcie, by mieć szanse w starciu ze straszliwymi stworzeniami zamieszkującymi te rejony. Zbrójcie się, tworząc swe armie i wznosząc fortyfikacje wśród tych niegościnnych ostępów.

Dla kupujących w przedsprzedaży, w naszym galaktycznym sklepiku oraz innych sklepach z grami planszowymi, przygotowaliśmy specjalną talię promocyjną:

mysthea_karty_promo_1

Zarówno talie do Mysthei jak i pióra i mapy do Dylematów króla dostępne są na razie tylko w przedsprzedaży, a ich ilość jest ograniczona. Polecamy się spieszyć, żeby nie przepadła Wam okazja na nasze gadżety!