17 sierpnia 2018

Promocja na zestawy figurkowe

imperium_atakuje_banner_a

Promocja na Imperium Atakuje

Świat Star Wars ma się dobrze jak jeszcze nigdy dotąd – już teraz czekamy na IX część serii, Wojny Klonów, nowy film z serii Star Wars: Historie i serial animowany. Ostatnie zapowiedzi wzmagają apetyt, dlatego dla wszystkich, którzy już nie mogą się doczekać nowości w kinach, przygotowaliśmy promocję na wszystkie dodatki figurkowe do Imperium Atakuje – od Hana Solo aż do Hutta Jabby!

Zestawy figurkowe to świetny sposób na poszerzenie i spersonalizowanie kolekcji. W skład zestawu wchodzi co najmniej jedna pełna detali plastikowa figurka, jedna misja poboczna, wszystkie potrzebne karty i misje konfrontacyjne. To świetne uzupełnienie zarówno dla grających w tryb kampanii, jak i graczy prowadzących bitwy w trybie konfrontacji.

Już dzisiaj startujemy z promocją na zestawy figurkowe do Star Wars: Imperium Atakuje. Wybierzcie swoich ulubionych bohaterów i łotrów z całego gwiezdnowojennego uniwersum i włączcie się do walki o przyszłość galaktyki.

Do połowy września (16.09) WSZYSTKIE dodatki figurkowe będą dostępne taniej nawet o 65%. Skompletujcie swoje ulubione postaci i przetestujcie je w akcji. Figurki z dodatków zwiększają przyjemność płynącą z rozgrywania kampanii, a także dają możliwość wystawienia nowych postaci w trybie konfrontacji – popularnym i świetnie zbalansowanym formacie bitewnym Imperium Atakuje.

swi26_spread_legal

Wybierz swoje przeznaczenie

Jakie dodatki wybrać z tak olbrzymiej listy trzydziestu rozszerzeń? Jeśli gracie w tryb kampanii, sprawdźcie, jakie rozszerzenia posiadacie – wiele zestawów figurkowych zawiera postaci, które stanowią uzupełnienie dużego dodatku, np. aby w pełni wykorzystać w kampanii Bobę Fetta, potrzebujcie rozszerzenia Bliźniacze Cienie. Nie macie jeszcze żadnych dużych rozszerzeń, ale chcecie rozbudować swoją grę o nowe figurki? Wybierzcie dodatki z pierwszej fali:

  • ig88Generał Weiss
  • Doborowy Gwardzista
  • IG-88 Droid Zbójca
  • Han Solo, Łajdak
  • Chewbacca, Wierny Wookie
  • Rebelianccy Żołnierze
  • Rebelianccy Sabotażyści

Inaczej ma się sprawa, jeśli lubicie toczyć towarzyskie bitwy w świecie Star Wars i wykorzystujecie do tego tryb konfrontacji. W takiej sytuacji nie potrzebujecie dużych rozszerzeń – wybierzcie te figurki, które najbardziej Wam się podobają lub stwórzcie własną strategię w oparciu o właściwości jednostek. Nie graliście jeszcze w tryb konfrontacji? Koniecznie sprawdźcie instrukcję – te kilka stron sprawi, że wyciśniecie jeszcze więcej ze swojego egzemplarza Imperium Atakuje!

Zainteresowani? Koniecznie sprawdźcie promocyjne dodatki w naszym sklepie internetowym i w swoich ulubionych sklepach z grami planszowymi!

Spojrzenie w przyszłość

Duże rozszerzenia

Jak wiecie, Imperium Atakuje to seria bardzo nam bliska, którą wydawaliśmy od samego początku zawsze znajdując sposób, aby dostarczyć Wam nowe dodatki, choć nie zawsze miało to uzasadnienie finansowe. Niestety w przypadku ostatniego rozszerzenia został podniesiony minimalny nakład, który musielibyśmy zamówić – jest to już liczba, która znacznie przekracza zapotrzebowanie na naszym rynku.

Nie dajemy jednak za wygraną – w przypadku kolejnych druków tego dodatku będziemy starali się znaleźć rozwiązanie tej kwestii tak, aby móc dostarczyć Wam kolejne rozszerzenie do Waszej ulubionej gry.

swi46_plastic

Zestawy figurkowe

Podobnie jak w przypadku dużych rozszerzeń, minimalne zamówienie druku małych dodatków znacznie przekracza zapotrzebowanie na polskim rynku, dlatego obecnie nie planujemy przygotowania kolejnych rozszerzeń figurkowych. Mamy jednak nadzieję, że obecna promocja pozwoli Wam uzupełnić kolekcje i zachęci nowych graczy do podjęcia walki o Równowagę Mocy, dla których moglibyśmy dalej pracować nad przyszłością Imperium Atakuje w Polsce.

Aplikacja

Często pytacie nas o spolszczenie aplikacji pomocniczej do Imperium Atakuje. Zapewniamy Was, że idea stojąca za aplikacją nam również bardzo się podoba! Niestety po bliższym zapoznaniu się z programem i procesem przygotowania innych wersji językowych okazało się, że jest to przedsięwzięcie zarówno kosztowne, jak i czasochłonne. Właśnie z tego powodu obecnie aplikacja obecnie nie jest dostępna w żadnym innym języku poza angielskim – nawet w przypadku krajów, w których cała seria cieszy się ogromną popularnością. Dlatego obecnie nie możemy jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie czy polska wersja aplikacji będzie przygotowywana, a jeśli tak, to kiedy.