10 marca 2016

Premiery na koniec zimy

Rozszerz swoją planszową rzeczywistość!

Uwaga! Wysyłamy już do sklepów pierwsze gry z marcowej fali nowości! Oznacza to, że swoją premierę mają dziś:

– Relic: Komnaty Terry

– Star Wars: Imperium atakuje – Bliźniacze cienie

– Talisman: Zwiastun

Oraz trzy zestawy sojuszników i przeciwników do Star Wars: Imperium Atakuje:

– Zestaw sojusznika R2-D2, Oddany astromech i C-3PO, Kontakty ludzie-roboty
Zestaw przeciwnika Boba Fett, Niesławny łowca nagród
Zestaw przeciwnika Kayn Somos, Dowóca szturmowców

A także dodruk rozchwytywanego dodatku Talisman: Wilkołak.

Na chwałę Imperatora! — Komnaty Terry

komnaty-terry

Grając w Komnaty Terry będziecie mogli odwiedzić starożytną kolebkę ludzkości, gdzie sztucznie utrzymywany przy życiu wielki Imperator zasiada na swoim tronie. Rozpoczyna się walka o największe wpływy i władzę – przechytrzcie innych graczy, zdobądźcie poparcie jednej z najważniejszych frakcji na planecie Terra i zdominujcie rozgrywkę! Więcej o Komnatach Terry możecie przeczytać na naszej stronie:

RE03-GoldenThrone Stań na powierzchni Świętej Terry!

Wizyta na Terrze nie jest bezpiecznym przedsięwzięciem. Starając się o wpływy Adeptus Astra Telepathica, można łatwo stracić życie. Z drugiej strony jednak, na graczy zawsze czujnym okiem spogląda Inkwizycja. Jedno jest pewne – poparcie Arcylordów Terry lub samego Boga-Imperatora stanowić będzie olbrzymią przewagę w bitwie o sektor Antian. Zobaczcie, co czeka Was na Terrze!

RE03-HallsOfjustice Kto wejdzie do Komnat Terry?

W nowym dodatku Relic: Komnaty Terry będziecie mogli pokierować trzema zupełnie nowymi postaciami, których niezwykła siła woli i odwaga pozwala na odparcie sił chaosu i uniknięcie zgubnego wpływu mrocznych podszeptów Książąt Ciemności. W tym artykule przybliżymy postaci, którymi w Relic: Komnaty Terry pokierują gracze. Za Imperatora!

 

Świat się zmienia — Talisman: Zwiastun

Zwiastun

A może zamiast dworskich intryg i polowania na heretyków wolelibyście zmierzyć się z największym zagrożeniem dla świata Talismanu od czasu Smoków? Talisman: Zwiastun da Wam ku temu doskonałą okazję. Nadal musicie walczyć z potworami i ścigać się o to, kto pierwszy zdobędzie Koronę Władzy, jednak tym razem także sam świat powstanie przeciw Wam! Meteory, rzeki trucizny, ziejące ogniem rozpadliny – to wszystko przynoszą starożytne przepowiednie końca świata, które głosi tajemniczy Prorok. W Zwiastunie czeka Was przeprawa przez nowe karty terenów, walka z nieznanymi wrogami i dwa nowe zakończenia (w tym jedno, które zmusi graczy do starcia się ze sobą w walce – zwycięży ostatni na polu bitwy). Więcej o Talismanie: Zwiastunie dowiecie się z naszych poprzednich artykułów:

tm15_11383_insaneelemental_guillaumeducos I stanie się koniec!

Nikt nie wie, czy tajemniczy Prorok sprowadza zagładę, czy też jedynie przepowiada jej nadejście. Wiadomo jedynie, że gdziekolwiek ten wiekowy, obszarpany ślepiec się pojawi, razem z nim nadejdą wszelkie nieszczęścia. Najlepiej go unikać, ale kiedy widmo zagłady zagraża wszystkim, podczas wędrówki w poszukiwaniu Korony Władzy Poszukiwacze niemal na pewno spotkają go na szlaku. Przeczytajcie, co czeka Was w Zwiastunie – jak działają karty Omenów i kim jest tajemnicza postać Proroka.

tm15_altarofwrath Nadchodzi kres czasów

Przygotujcie się na nadchodzącą zagładę, którą przyniesie Zwiastun. W skład dodatku wchodzą: figurka tajemniczego Proroka, trzech nowych bohaterów, dwa alternatywne zakończenia, zastępy demonów i aniołów, a także znaki zagłady i potężne artefakty, które wprowadzą graczy w pierwszą fazę apokalipsy. Z artykułu dowiecie się, jakie postaci występują w grze, jak wyglądają ich figurki oraz poznacie dwa nowe zakończenia, które czekają na Was w Zwiastunie.

tm15_fallingstar_jorgecarreroroig Ziemia się rozpada – nowe tereny i karty

Stary, zgarbiony Prorok przemierza świat Talismanu a jego śladem idą klątwy, klęski, plagi i demony. Wyzwanie zdobycia Korony Władzy staje się jeszcze trudniejsze, ponieważ najpierw – musisz przetrwać Apokalipsę. Z tego tekstu dowiecie się czegoś o nowych kartach Omenów i wyjątkowych kartach terenów, które w nowym rozszerzeniu Talisman: Zwiastun będą zastępować te na planszy.

 

Han Solo wpakował się w kłopoty — Bliźniacze Cienie

Blizniacze_cienie

Bliźniacze Cienie to nowe rozszerzenie do gry Star Wars: Imperium Atakuje, zawierające wiele nowych elementów zarówno do rozgrywania kampanii, jak i rozgrywek konfrontacyjnych. Niebezpieczeństwo czai się na każdym kroku w sześciu nowych misjach, które można rozegrać jako misje poboczne dla większej kampanii lub jako osobną mini-kampanię, skupiającą się na ocaleniu Hana Solo i przetrwaniu zagrożeń na niegościnnej Tatooine. Poza nową kampanią w rozszerzeniu znajdują się dwie nowe misje konfrontacyjne, które pozwolą graczom zmierzyć się w zróżnicowanych, taktycznych potyczkach.

Razem z Bliźniaczymi Cieniami do sklepów trafią także trzy zestawy sojuszników i przeciwników z drugiej fali dodatków:

– Zestaw sojusznika R2-D2, Oddany astromech i C-3PO, Kontakty ludzie-roboty
Zestaw przeciwnika Boba Fett, Niesławny łowca nagród
Zestaw przeciwnika Kayn Somos, Dowóca szturmowców

Nowe oblicza znanych światów

Dzisiejsze premiery to doskonały sposób na przeżycie wielu niezapomnianych wieczorów ze znanymi już grami na zupełnie nowe sposoby. Walczcie o wpływy na Terrze, przeżyjcie koniec świata Talismanu lub bohatersko wyrwijcie Hana Solo z objęć niebezpieczeństwa. Wróćcie do swoich ulubionych gier i bawcie się dobrze!