30 listopada 2017

Premiery: Gra o Tron LCG, Legenda Pięciu Kręgów LCG

l5k_chryzantemowy_tron gt23_box

Nowe zestawy – nowe możliwości. Korzystając z nowych kart do Legendy Pięciu Kręgów LCG i Gry o Tron LCG możecie odmienić swoje talie nie do poznania i spróbować znaleźć nowe, ciekawe kombinacje kart. Mamy przyjemność ogłosić, że w sklepach są już dostępne rozszerzenia Chryzantemowy Tron i Klucz Arcymaestra.

Chryzantemowy Tron

l5k_chryzantemowy_tronChryzantemowy Tron to czwarty dodatek w Cyklu Cesarskim. Rozszerzenie wprowadza do gry po 3 kopie dwudziestu nowych kart, które rozwijają i pozwalają w pełni wykorzystać zestaw podstawowy.

W Chryzantemowym Tronie znajdziecie karty dynastii i konfliktu dla każdego z siedmiu klanów oraz jedną neutralną prowincję. Kluczową postacią dodatku jest Rubinowa Czempion Agasha Sumiko z klanu Smoka. Dzięki jej umiejętności talie Smoka staną się bardziej agresywne.

Przegląd wybranych kart z dodatku można znaleźć na naszym fan page’u.

Klucz Arcymaestra

gt23_box

Dostępny w sklepach od wczoraj Klucz Arcymaestra to pierwszy zestaw fabularny w cyklu Lot Wron do Gry o Tron LCG. Rozszerzenie zawiera komplet kopii 20 nowych kart dla wszystkich frakcji, a także nową kartę fabuły: Valar Dohaeris.

Przegląd wybranych kart z dodatku można znaleźć na naszym fan page’u.