27 lipca 2017

Premiery: Gra o Tron: Królewski Namiestnik i New Angeles

Macie ochotę na więcej intryg, negocjacji i „niezobowiązujących przysług”? Dzisiaj trafiają do sprzedaży Gra o Tron: Królewski Namiestnik – szybka gra o pozyskiwaniu sojuszników wśród postaci z Gry o Tron – oraz New Angeles – gra o megakorporacjach z uniwersum Androida.

Gra o Tron: Królewski Namiestnik

namiestnik_cover

Gra o Tron: Królewski Namiestnik do gra dla 2-4 graczy trwająca ok 15-30 min. Wieść niesie, że król urządził wielką ucztę, na której wybierze nowego Namiestnika. Wszystkie rody odpowiedziały na wezwanie i każdy snuje własną sieć intryg w celu zdobycia poparcia członków Wielkich Rodów. W każdej turze gracze będą walczyć ze sobą o wpływy, korzystając z pomocy Varysa, który może przekonywać inne Wielkie Rody Westeros. Jednak by osiągnąć sukces, trzeba wiedzieć, kiedy zawrzeć pokój i kiedy zdradzić swoich przyjaciół. Tylko najbardziej bezwzględny i zdeterminowany ród może osiągnąć sukces i zostać prawą ręką króla.

 

Więcej o grze i jej mechanice przeczytacie tutaj.

New Angeles

new_angeles_mini

New Angeles to gra dla 4-6 osób, w której wcielicie się w przedstawicieli megakorporacji znanych z uniwersum Androida. Gracze negocjują umowy i zawierają tymczasowe sojusze, aby zdobyć wpływy i finansową przewagę nad rywalami. Jednak priorytetem musi być inwestycja w przedsięwzięcia najlepsze dla miasta; w New Angeles często wzrasta panika, wybuchają strajki i protesty, co może doprowadzić do obniżenia wydajności produkcyjnej niektórych dzielnic, a kiedy poziom zagrożenia osiągnie szczyt, wszyscy przegrają!

 

Więcej o grze możecie przeczytać tutaj.