16 marca 2016

Premierowe przedwiośnie

Wysyłamy już do sklepów pierwsze gry z marcowej fali nowości, a to oznacza, że swoją premierę mają dziś:

- Szturmowcy – zestaw przeciwnika
- Wojownicy Wookieech – zestaw sojusznika
- Najemnicy – zestaw przeciwnika

Zakazane Gwiazdy

Zakazane_gwiazdy_mini

Zakazanych Gwiazd nie trzeba przedstawiać. To startegiczna gra planszowa dla 2-4 graczy, na którą czekali wszyscy fani Warhammera 40,000 i miłośnicy przemyślanych strategii. Podczas rozgrywki każdy z graczy przejmie kontrolę nad jednym z potężnych stronnictw: Kosmicznymi Marines, Eldarami, Orkowym klanem Złych Słońc oraz Kosmicznymi Marines Chaosu. Po czyjej staniesz stronie?

 

Eldritch Horror: Tajemnicze Ruiny

box

Tajemnicze ruiny skrywają sekrety dawnych cywilizacji, które mogą ocalić świat przed mającą nadejść zagładą. W Tajemniczych Ruinach poszukiwacze muszą dotrzeć do tych niezwykłych miejsc i rozwiązać ich zagadkę, zanim skończy się czas i Ziemia zostanie pochłonięta. Czy uda Wam się zebrać wystarczająco dużo informacji, zanim nadejdzie koniec?

Trzecia fala rozszerzeń do Star Wars: Imperium Atakuje

swi14-16_plastic

Dzięki tym rozszerzeniom uzupełnicie swoje zestawy o jedne z najbardziej rozpoznawalnych i podstawowych jednostek, które dzięki dołączonym misjom zapewnią kolejne godziny taktycznej rozgrywki.

Szturmowcy – zestaw przeciwnika
Wojownicy Wookieech – zestaw sojusznika
Najemnicy – zestaw przeciwnika

Talisman: Smoki

smoki_medium

Pamiętamy o fanach Talismanu! Tym razem będziecie mogli zaopatrzyć się w Smoki, jeśli jeszcze nie macie tego rozszerzenia. Talisman: Smoki, zawiera nową niebezpieczną Krainę Wewnętrzną, o której podbój będą zmagać się bohaterowie. Ponad 300 nowych kart i żetonów przedstawia Smoczych Władców i ich zastępy smoków. W pudełku znajduje się również sześciu nowych Poszukiwaczy, których reprezentują szczegółowo wykonane plastikowe figurki.

Wiosenne porządki w kosmosie

Walczcie o dominację w Zakazanych Gwiazdach, powstrzymajcie niebezpieczne Syzygium w Tajemniczych Ruinach i zrekrutujcie nowych żołnierzy do kolejnych bitew w Imperium Atakuje. Razem z premierami z pierwszej połowy marca, lista rzeczy do zagrania tej wiosny niebezpiecznie się wydłuża. Wybierzcie zadania, których się podejmiecie i już teraz zamówcie wybrane gry w swoim ulubionym sklepie z planszówkami!