3 lipca 2017

Zagubieni w czasie i przestrzeni

 

ahc-08-box

Przypominamy, że w najbliższy czwartek (6.07.17) będzie miał premierę ostatni dodatek do gry Horror w Arkham LCG z cyklu Dziedzictwo DunwhichZagubieni w czasie i przestrzeni. Rozszerzenie wprowadza 60 nowych kart, które pomogą ulepszyć talie badaczy oraz poprowadzić fabułę do ostatecznego rozwiązania.

Światy zostały połączone, inny wymiar przenika do naszego. Kiedy ludzka rzeczywistość rozpada się na kawałki, straszliwy Yog-Sothoth usiłuje przejąć hegemonię nad oboma wymiarami. Badacze muszą udać się do obcego wymiaru i zmierzyć z bestiami i zjawiskami, które przeczą wszelkim znanym nam prawom logiki i fizyki. Samo przebywanie w tych miejscach może doprowadzić do utraty zmysłów, ale zadanie wymaga większego poświęcenia. Czas się kończy – trzeba powstrzymać bestię i uratować ludzkość, dopóki to możliwe. Nawet jeśli będziecie musieli zapłacić za to najwyższą cenę.

ahc08-wachlarz

Badacze nie będą mogli do końca polegać na znanych sposobach i trikach. Muszą odnajdywać się w dziwacznych prawach obcego świata na bieżąco, nie będzie wiele czasu na zastanowienie, a każde miejsce wydaje się podlegać osobnym schematom. Nowi przeciwnicy także okażą się potężniejsi niż wszelkie spotkane dotąd istoty. Wyjątkowa ostrożność musi być zachowana szczególnie, że jesteście na ich terenie. Każdy gadżet może być niezbędny do przetrwania kolejnej minuty w tym wymiarze szaleństwa, ale zasoby są ograniczone i należy używać ich rozważnie.

Ostateczna ostateczność

Czy uda się pokonać nadludzko potężną bestię i zamknąć portal, zanim wszystkie plugastwa obcego wymiaru zdołają się przedrzeć? A może naszej cywilizacji pisana jest nieuchronna zagłada?

ahc08_art_edgeoftheuniverse

Przekonaj się, czy uda ci się przetrwać spotkanie z najpotężniejszą istotą we wszechświecie! Premiera finalnego scenariusza Zagubieni w czasie i przestrzeni już w czwartek!