18 grudnia 2017

Premiera: This War of Mine: Gra Planszowa

ThisWarOfMineGP_box

This War of Mine: Gra planszowa jest już dostępna! Znajdziecie ją we wszystkich dobrych sklepach z grami planszowymi w całej Polsce – zdobądź swoją kopię gry już dziś, żeby zagrać jeszcze przed świętami!

Przygotowania

This War of Mine: Gra planszowa oparta została na bestsellerowej grze komputerowej 11 bit studios i w niczym nie przypomina tego, co znacie z innych planszówek. W każdej rundzie od 1 do 6 graczy nie tylko walczy o przetrwanie i zarządza elementarnymi zasobami, ale także podejmuje trudne moralne decyzje wymagające tak zdrowego rozsądku, jak i empatii.

ThisWarOfMineGP_komponenty

Obrabujecie napotkaną rodzinę z ostatnich zapasów? A może zabierzecie im tylko część lub nawet wspomożecie swoimi? Każdy wybór ma swoje konsekwencje, które mogą pojawić się w najmniej oczekiwanym momencie.

Na wojnie…

Mimo że w pudełku znajdziecie bardzo dużo elementów, gra nie jest trudna do opanowania. Dzięki systemowi open&play szybko zasiądziecie do rozgrywki. Wystarczy, że przygotujecie grę zgodnie z instrukcją, a potem od razu rozpoczynacie swoją walkę o przetrwanie. Żadnych dodatkowych zasad i kompendiów – to stary dziennik wojenny prowadzi Was przez kolejne fazy gry, prezentując zasady w klarowny sposób.

ThisWarOfMineGP_karty-postaci

Nie znaczy to, że gra nie jest wymagająca. Szybko okaże się, że mimo prostych zasad przetrwanie w oblężonym mieście nie jest łatwe. Aby ukończyć grę, będziecie musieli mądrze gospodarować ograniczonymi zasobami, przemierzać miasto w poszukiwaniu zapasów i bronić się przed szabrownikami i zdesperowanymi bandytami.

…nie każdy jest żołnierzem

This War of Mine: Grę planszową znajdziesz w większości sklepów z grami planszowymi już od dzisiaj. Przeżyj najbardziej unikatową rozgrywkę w swoim życiu.