8 listopada 2018

Premiera Star Wars: Przeznaczenie – Poprzez Galaktykę już dzisiaj!

Już dzisiaj, swoją premierę ma zestaw dodatkowy do Star Wars: PrzeznaczeniePoprzez Galaktykę. To kolejne rozszerzenie tej kolekcjonerskiej gry osadzonej w galaktycznym uniwersum. W Poprzez Galaktykę znajduje się 160 kart z każdej ery sagi Gwiezdnych wojen.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję realizowaną w tych sklepach oraz w naszym sklepie internetowym. Kupując dwa zestawy dodatkowe Poprzez Galaktykę, otrzymacie za darmo jeden zestaw dodatkowy Imperium w stanie wojny. Promocja będzie trwała do 30 listopada.

swd13_box_left-POL

W grze Star Wars: Przeznaczenie przejmiecie kontrolę nad najpopularniejszymi postaciami gwiezdnej sagi i weźmiecie udział w pojedynku, którego stawką jest los galaktyki. Do walki wykorzystywać będziecie miecze świetlne, blastery oraz inne elementy wyposażenia, które reprezentowane są przez specjalne kości. Pojedynek pomiędzy potężnymi bohaterami i złoczyńcami trwa do momentu, gdy na polu bitwy pozostanie tylko jedna drużyna.

Jeśli chcielibyście poczuć jeszcze większy dreszczyk emocji, zachęcamy do udziału w turniejach Star Wars: Przeznaczenie. Listę tych nadchodzących międzygalaktycznych spotkań możecie znaleźć tutaj.  W turniejach biorą udział gracze z całej Polski. A czy Ty odpowiesz na wezwanie mocy?

Zachęcamy także do śledzenia oficjalnej strony sceny turniejowej gry.

 swd13_a1_cardfan

Nie czekaj i weź udział w walkach o podbój galaktyki!