15 lutego 2018

Premiera: Rywale, Przychylność Starych Bogów

Z przyjemnością informujemy, że dzisiaj do sprzedaży trafiają dwa nowe rozszerzenia do naszych gier karcianych. Rywale to nowe rozszerzenie do Star Wars: Przeznaczenia, które umożliwia grę w formatach draft i sealed, zaś Przychylność Starych Bogów to czwarte rozszerzenie z cyklu Lot Wron do Gry o Tron: LCG.

Destiny-Draft-Set_pl_box_swd06

Star Wars: Przeznaczenie – Rywale

Rywale wprowadzają do gry dwa nowe formaty, dzięki którym po raz pierwszy będziecie mogli wziąć udział w wydarzeniach typu draft i sealed. Podczas draftu każdy z graczy będzie musiał posiadać jedną kopię zestawu Rywale oraz 6 zestawów dodatkowych z dowolnych rozszerzeń. Oczywiście kart z zestawu do draftu można używać wielokrotnie, tak więc jeden zestaw to wszystko, czego potrzebuje każdy gracz, aby móc brać udział w wydarzeniach draftowych Star Wars: Przeznaczenia.

swd06_draft swd06_sealed

W sklepach w całej Polsce będą odbywały się także wydarzenia premierowe Rywali, w których będzie mogli po raz pierwszy przetestować nowe formaty rozgrywki. O szczegóły pytajcie w swoim lokalnym sklepie z grami!

przychylnosc_starych_bogow_okladka

Gra o Tron: LCG – Przychylność Starych Bogów

Rozszerzenie Przychylność Starych Bogów kontynuuje mechaniki zapoczątkowane przez pierwsze dodatki z Lotu Wron, a dodatkowo wprowadza karty z takimi cechami jak Starzy Bogowie, Siedmiu czy R’hllor odwołujące się do wielu religii i roli, jaką odegrały w Westeros. Od nowej agendy przywołującej mistyczne siły Zielonego Wzroku po postacie jak Selyse Baratheon i Ser Balon Swann, każda frakcja znajdzie w tym rozszerzeniu coś dla siebie.

gt26_cardfan1_pl

Starzy Bogowie – nowa wojna

Jeśli bierzesz udział w galaktycznej wojnie domowej, lub bierzesz udział w zmaganiach o Żelazny Tron to dzisiaj jest Twoje święto. Oba rozszerzenia wprowadzają do gier wiele nowych możliwości budowania talii, dzięki czemu możesz zaskoczyć przeciwnika nowymi strategiami. Zajrzyj do swojego lokalnego sklepu z grami i zakup nowe rozszerzenie do swojej ulubionej gry.