31 stycznia 2019

Premiera Powrotu Dziedzictwa Dunwich już dzisiaj!

ahc28_box_left

Już dzisiaj swoją premierę ma najnowsze rozszerzenie do Horroru w Arkham LCG: Powrót Dziedzictwa Dunwich.

W Powrocie Dziedzictwa Dunwich wraz z całkowicie nową zawartością znajdziecie również nowe wersje kart pochodzących z poprzednich produktów z cyklu Dziedzictwo Dunwich.

W Powrocie Dziedzictwa Dunwich badacze będą mogli wrócić do wcześniejszych śledztw. Aby wprowadzić większą różnorodność i dodatkową dawkę niepewności, część kart z nowego dodatku należy wymieszać ze wcześniejszymi, w związku z czym wykorzystują one te same rewersy, co karty w oryginalnych scenariuszach (Muzeum Miskatonic, Essex County Express oraz Gdzie czeka zagłada) z tego cyklu.

W wersji angielskiej nowe karty różnią się od swoich pierwowzorów -  w pierwszym druku zawierały one niewykorzystywane w tych konkretnych scenariuszach kółko z miejscem na symbol lokalizacji. Przy okazji dodruku angielskiej wersji cyklu kółka te zostały usunięte, co przełożyło się na różnicę w wyglądzie wspomnianych kart.

karty_ahc
Pierwotna wersja karty i nowa karta

Powyższa rozbieżność nie będzie dotyczyć polskiej wersji rozszerzenia. Problem ten rozwiązaliśmy poprzez dołączenie do każdego pudełka dodatkowych, pozbawionych kółek wersji kart, którymi należy zastąpić karty pochodzące z oryginalnych scenariuszy. Dzięki temu rozwiązaniu będziecie mogli w pełni cieszyć się nowymi scenariuszami i odkrywać tajemnice Dziedzictwa Dunwich.

karty_pdd
Rozszerzenie Powrót Dziedzictwa Dunwich oraz zestaw prawidłowych kart dołączanych do każdego egzemplarza.

Jesteście gotowi na powrót Dziedzictwa Dunwich?