5 kwietnia 2018

Premiera: Piaski Dorne i Uczniowie Pustki

piaski_dorne_box

Z przyjemnością informujemy, że dzisiaj swoją premierę mają dwa rozszerzenia do dwóch gier LCG. Mowa oczywiście o Piaskach Dorne do Gry o Tron: Gry karcianej i Uczniach Pustki do Legendy Pięciu Kręgów LCG.

piaski_dorne_mini

Piaski Dorne

Na południowym krańcu Westeros leży spalona słońcem pustynia Dorne. Ród Martellów rządzi tym regionem z nadmorskiej twierdzy – Słonecznej Włóczni.

Nowy dodatek skupia się na Rodzie Martellów, który aż do teraz nie mógł zaspokoić swojej żądzy zemsty. Martellowie otrzymują wiele kart, dzięki którym staną się jeszcze bardziej atrakcyjnym wyborem dla graczy. Inne Wielkie Rody także otrzymują dodatkowe karty, co w połączeniu z nową agendą i neutralnymi kartami fabuły sprawia, że Piaski Dorne wprowadzą poważne zamieszanie zarówno w grze turniejowej, jak i będą atrakcyjnym dodatkiem dla niedzielnych graczy.

Rozszerzenie możesz kupić w naszym sklepie internetowym w tym miejscu.

 l5k08_uczniowie_pustki

Uczniowie Pustki – zestaw klanowy

Uczniowie Pustki to dodatek do gry karcianej Legenda Pięciu Kręgów, skupiony przede wszystkim na Klanie Feniksa. Zawiera 78 nowych kart (po 3 kopie 25 wzorów i po 1 kopii 3 wzorów), którymi można wzmocnić każdą talię. Legenda Pięciu Kręgów to gra osadzona w mistycznym świecie Rokuganu, w której gracze zmagają się o chwałę i honor na polu bitwy oraz knują dworskie intrygi.

Rozszerzenie możesz kupić w naszym sklepie internetowym w tym miejscu.