5 października 2017

Premiera: Legenda Pięciu Kręgów i WP: Góra Ognia

l5k_box

Legenda Pięciu Kręgów

Zostawcie swoje samurajskie miecze w progu tawerny i zasiądźcie do wspólnej gry w Legendę Pięciu Kręgów LCG. Nowa Żywa Gra Karciana jest już od dzisiaj dostępna w sklepach. Świat Rokuganu stoi przed Wami otworem i zaprasza do rozegrania taktycznych pojedynków, poznania fascynujących historii.

packshot_l5k

Legenda Pięciu Kręgów to strategiczna gra karciana przeznaczona dla 2 osób, które wcielają się w przywódców dwóch z siedmiu Wielkich Klanów Szmaragdowego Cesarstwa Rokuganu i toczą ze sobą walkę o honor. Grę można wygrać podbijając twierdzę wroga, jednak gracze muszą przy tym postępować honorowo, aby nie okryć się hańbą i nie doprowadzić swojego klanu do zguby.

krab2

Jednak Legenda Pięciu Kręgów to nie tylko gra karciana – to także świat bogaty w fascynujące historie o wielkich wojownikach i sprawiedliwych władcach – historie o honorze i zdradzie, o miłości i nienawiści. Pierwsze siedem opowiadań możecie przeczytać na naszej stronie.

 MEC62_box_mini

Władca Pierścieni LCG: Góra Ognia

Fani gier LCG mają dziś także drugi powód do radości – oto nadszedł czas w epickim stylu zakończyć sagę Władcy Pierścieni LCG. W sklepach jest już dostępna Góra Ognia – ostatnie rozszerzenie-saga, opowiadające historię przedstawioną przez J. R. R. Tolkiena we Władcy Pierścieni.

gora_ognia_packshot

Góra Ognia wprowadza do gry nowych bohaterów i klimatyczne scenariusze, których finał wpłynie na losy całego Śródziemia. Wejdź w rolę dzielnych hobbitów i stań oko w oko (!) z Sauronem. Przeprawa przez Mordor nie będzie łatwa, jednak być może nawet trudniejsza walka rozgrywa się u jego bram. Aragorn znów powraca, tym razem jako wielki dowódca, by przypuścić szturm na Wroga i dać przyjaciołom cenną szansę na ostateczne rozwiązanie kwestii przeklętego artefaktu.

Jednak czy naprawdę pozbędziesz się Jedynego Pierścienia? Czy jego moc nie jest zbyt kusząca?