7 czerwca 2018

Premiera: Labirynty obłędu

ahc_labirynty_obledu_front_box_insert

Wielkie otwarcie labiryntu!

Z przyjemnością informujemy, że od dzisiaj w sklepach dostępne są Labirynty obłędu – pierwszy pojedynczy scenariusz do Horroru w Arkham LCG, wymagający do rozegrania wyłącznie zestawu podstawowego. Czy zdołacie uciec z najeżonych pułapkami komnat, zaprojektowanych przez demonicznego szaleńca?

Labirynty obłędu to wyjątkowy scenariusz, który nie może być rozgrywany jako misja poboczna większej kampanii. Nowa przygoda wprowadza Epicki Tryb Wieloosobowy, który został stworzony z myślą o rozgrywce nawet dla 3 osobnych grup w tym samym czasie, dzięki czemu w grze może wziąć udział aż do 12 badaczy. Każda grupa ma do wykonania osobne zadania, a ich sukcesy i porażki będą wpływać na pozostałe grupy, jak np. Efekt paradoksu, który pozwala na specyficzną interakcję między grupami.

Wchodzisz czy tchórzysz?

Scenariusz może być także rozgrywany w pojedynczej grupie badaczy. Labirynty obłędu posiadają 3 zestawy spotkań – wieloosobowy, dla pojedynczej grupy oraz łączony. Nawet jedna grupa będzie w stanie doświadczyć paranoi i strachu, które śledzą was nieustannie w krętych korytarzach waszego więzienia pełnego Pułapek, takich jak Krew i rdza.

Labirynty obłędu są już dostępne we wszystkich dobrych sklepach z planszówkami! Kupcie swój zestaw już dziś, żeby stawić czoła zupełnie nowej grozie i tajemnicom.