6 lipca 2017

Premiera: Krwawe gody oraz Zagubieni w czasie i przestrzeni

Już od dziś w sklepach możecie znaleźć dodatek do gry karcianej Gra o Tron LCGKrwawe gody oraz zestaw fabularny do Horroru w Arkham LCG, zamykający cykl Dziedzictwo DunwichZagubieni w czasie i przestrzeni!

Krwawe gody

gt19_box

Rozszerzenie Krwawe gody wprowadza 60 nowych kart, które powiększają taktyczne możliwości wszystkich stronnictw oraz w szczególności rozbudowują potęgę rodu Freyów. Karty pozwalają wykorzystać na nowe sposoby słowo kluczowe Darowizna, jedną z głównych mechanik cyklu Krew i złoto, ale to nie wszystko. Krwawe gody wprowadzają także nową kartę fabuły, która pozwala każdemu graczowi zabić Lorda lub Lady, jeśli wygra wyzwanie, co przeniesie całą rozgrywkę na wyższy poziom taktyczny.

got19_plot

Zagubieni w czasie i przestrzeni

ahc-08-box

Cykl Dziedzictwo Dunwich dobiega końca i badacze z Arkham będą musieli zmierzyć się z największym wyzwaniem w życiu. Zagubieni w czasie i przestrzeni wprowadza 60 nowych kart, wśród których znajdują się nadludzko potężne stwory nie z tego wymiaru oraz nowy asortyment dla postaci, niezbędny do stawienia czoła napotkanym okropnościom. Przekonajcie się, czy zdołacie ocalić świat i swoje życie przed hegemonem z obcego wymiaru!

ahc08-wachlarz