16 sierpnia 2018

Premiera: Horror w Arkham LCG: Serce Starszych

AHC_serce_starszychMinęło kilka dni, odkąd weszliście do lasu deszczowego, i z każdym dniem zagrożenia, którym stawiacie czoła, stają się coraz częstsze i coraz większe. Zapewnienie żywności i zaopatrzenia jest kłopotliwe, a mieszkańcy dżungli utrudniają wam życie na każdym kroku. Całe szczęście nie spotkaliście wężoludzi, którzy atakowali poprzednią ekspedycję, ale jesteście pewni, że gdzieś tam są. Obserwują. Czekają.

Serce Starszych

Mamy przyjemność ogłosić, że już dzisiaj do sklepów trafia najnowsze rozszerzenie do Horroru w Arkham LCG: Serce Starszych. Badacze stają przed kolejną zagadką, tym razem znów będą musieli wykazać się sprytem i wyjątkową precyzją w działaniu. Zapasy żywności się kończą, a nieprzyjazny klimat dżungli daje się we znaki. Mimo tych nieprzyjaznych warunków wyprawa zostaje wstrzymana – oto grupa poszukiwaczy staje przed wejściem do jaskini, przed którym znajdują się starożytne, kamienne kolumny. Co mogą oznaczać? Co należy teraz zrobić?

Spróbujcie rozwikłać nową tajemnicę, którą stawia przed Wami Serce Starszych. Czy uda Wam się zejść wgłąb ziemi? Jakie znaczenie kryje się za tajemniczymi symbolami na kolumnach? Przekonajcie się już teraz, kupując nowy dodatek w swoim ulubionym sklepie z grami planszowymi lub w naszym sklepie internetowym.