22 marca 2018

Premiera: Horror w Arkham LCG: Mgły Carcosy

ahc17-mgly-carcosy-box

Witajcie w Carcosie

Przed tobą rozciąga się spaczone, obce miasto. Jego kręte ulice i dziwna architektura zdają się zupełnie chaotyczne i nieskładne. W oddali, w ciemnych wodach jeziora odbijają się dwa słońca.

Z przyjemnością informujemy, że Mgły Carcosy, ostatni dodatek z cyklu Szlak do Carcosy do Horroru w Arkham LCG jest już dostępny w sklepach. Ostatni scenariusz kampanii zabierze Was do przeklętego miasta, gdzie zmierzycie się z najbardziej przerażającym przeciwnikiem – własnym rozumem. Przekroczycie wszelkie granice racjonalności i zostaniecie zepchnięci w otchłań szaleństwa, pogrążając się w nim bez reszty – nie liczą się już nawet limity punktów przerażenia na kartach postaci. Otwarci na nieznane będziecie popadać w obłęd do momentu, w którym nie będzie już odwrotu. Wiecie tylko, że musicie doprowadzić tę sprawę do końca. Lecz jaki będzie to koniec?

Mgły Carcosy, czyli szósty dodatek z cyklu Szlak do Carcosy do gry Horror w Arkham LCG jest już dostępny we wszystkich dobrych sklepach z grami planszowymi.