13 września 2018

Premiera gry Poszukiwania Pierścienia

Nagły ślepy strach zdjął Froda. Wspomniał o Pierścieniu. Ledwie śmiał oddychać, ale pokusa, by dobyć Pierścienia z kieszeni ogarnęła go z taką siłą, że zaczął przesuwać z wolna rękę. Czuł, że byle wsunął Pierścień na palec – będzie bezpieczny.

wotr_poszukiwania600

Premiera Poszukiwania Pierścienia coraz bliżej. Z przyjemnością ogłaszamy, że gra dostępna będzie w sprzedaży od 4 października 2018 r, a już dziś można zakupić ją w przedsprzedaży.  Każdy z Was zastanawia się pewnie, czy uda mu się uciec przed Nazgûlami czy też Upiory odniosą tryumf i Frodo ulegnie mocy Pierścienia. Z tej okazji iż ruszyła przedsprzedaż mamy dla Was wyjątkową informację. Do każdego zakupionego w przedsprzedaży egzemplarza jak i do tygodnia po premierze otrzymacie od nas wyjątkową kartę promocyjną – alternatywną wersję karty kompana, Frodo Baggins’a. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Karty Kompanów

Poszukiwania-Pierścienia---FrodoKarty kompanii zapewniają graczowi Powiernika Pierścienia dodatkowe zdolności i mogą wywoływać efekty poza normalnym przebiegiem tur. W górnej części karty znajduje się zdolność, która jest dostępna zawsze, kiedy karta nie jest zakryta. W dolnej części karty znajduje się druga zdolność, z której można skorzystać tylko raz – po jej użyciu kartę należy odwrócić, tak aby widoczny był jedynie portret postaci. Od tej pory jej zdolności są niedostępne.

Dzięki drugiej karcie, możecie zaskoczyć przeciwników nową taktyką, która może ułatwić Frodo wykonanie misji. Od teraz Powiernik Pierścienia może wykazać się większą odpornością, nie poddając się tak łatwo wpływowi Pierścienia. Zamiast dobierać dwa żetony zepsucia, w zamian za jeden żeton Drużyny Pierścienia,  Frodo może zignorować jeden z nich. Dzięki temu szanse gracza na ucieczkę do Bree, zwiększają się. Dodatkowo jednorazowa zdolność Determinacji pozwala Frodo na przemknięcie i ucieczkę z rąk  Nazgûli, wykonując jeden dodatkowy ruch. W tej podróży każdy wykonany krok może przechylić szalę zwycięstwa na jedną bądź drugą stronę.

Jeżeli chcesz usłuchać mojej rady, idź do Rivendell. Podróż tam nie powinna być zbyt niebezpieczna, jakkolwiek droga jest teraz trudniejsza niż dawniej, a pod jesień pogorszy się jeszcze
- Gandalf

Jesień nadchodzi wielkimi krokami, nie ma co zwlekać. Zbierzcie swoich kompanów i wyruszcie w drogę, a może uda się Wam umknąć Upiorom i wykonać powierzoną misje. Nazgûle, Was również czeka misja. Pora udać się na Poszukiwanie Pierścienia.

Gra z dodatkową kartą dostępna jest w przedsprzedaży w naszym sklepie internetowym zaś od 4 października również w Waszych ulubionych sklepach z planszówkami. Oferta z kartą promocyjną jest ważna czasowo lub do wyczerpania zapasów.