8 czerwca 2017

Premiera: Gdzie czeka zagłada

ahc-07-box

Z pewnością zdaje pan sobie sprawę, jak niezwykłe rzeczy nas czekają. Przed nami, a takich ludzi niewielu jest na ziemi, zostają otwarte całe otchłanie czasu i przestrzeni, a także wiedzy, będącej poza zasięgiem nauki i filozofii dostępnej człowiekowi. – H. P. Lovecraft, Szepczący w ciemności

Już dzisiaj możecie przeżyć kolejną przygodę pełną tajemnic i szaleństwa. Dodatek do gry karcianej Horror w Arkham LCG z cyklu Dziedzictwo DunwhichGdzie czeka zagłada jest już dostępny.

Śledztwo w Dunwich powoli dobiega końca, a niektóre pytania wciąż pozostają bez odpowiedzi. Dotychczasowe badania zaprowadziły was na trop tajemniczego kultu, którego wyznawcami są niektórzy z miejscowych. Im więcej wiecie na temat straszliwej istoty, którą czczą, tym bardziej boicie się odkrycia odpowiedzi na pytania, które dręczą was we snach. Sprawy jednak zaszły już za daleko, żeby się wycofać…

ahc07_card-art_moment-of-respite

Dotyk szaleństwa

Najnowsze rozszerzenie cyklu Dziedzictwo Dunwich przybliża badaczy do ostatecznego spotkania z pradawną istotą, która może zniszczyć ludzką cywilizację. Zestaw Gdzie czeka zagłada wprowadza 7 rodzajów nowych umiejętności, które przenoszą sposób budowania talii na wyższy poziom i otwierają wiele możliwości. Zwiększenie efektywności akcji na pewno się przyda, bo przed badaczami stoją niezwykle ciężkie wyzwania.

Sprawa tajemniczego kultu zaczyna się komplikować, a kultyści są coraz bliżej otwarcia portalu, który wpuści potwory do naszego wymiaru. Jeśli im się to uda, nawet nie sposób przewidzieć, co może się zdarzyć. Już teraz lasy wokół Dunwich zostały odmienione przez plugawe rytuały i kto wie, co teraz czai się w koronach drzew.

ahc07_art_altered-beast

Czy uda wam się przetrwać preludium, by zmierzyć się z ostatecznym wrogiem? A może jego poplecznicy okażą się zbyt potężni? Przekonajcie się, czy jesteście w stanie sprostać wyzwaniom, jakie przynosi rozszerzenie Gdzie czeka zagłada!