13 września 2018

Premiera dodatku Miasto Archiwów Horror w Arkham LCG

Jakimś cudem budzisz się w mieście rodem z przyszłości, zamieszkałym przez niewyobrażalne obce istoty. Jeśli chcesz się stąd wydostać, musisz zbadać to dziwne miejsce, choć przyzwyczajenie się do nowego ciała nie jest łatwe…

Miasto Archiwówahc_23_box

Mamy przyjemność poinformować, że od dziś w sklepach dostępny jest najnowszy dodatek do Horror w Arkham LCG: Miasto Archiwów. Miasto zaczyna przekonywać do siebie badaczy, którzy powoli przekonują się do tubylców. Jednak ta łatwość w nawiązywaniu kontaktu wzbudza w nich niepokój, każąc się zastanowić gdzie kryje się podstęp. W nowym dodatku badacze mogą spojrzeć na wydarzenia z innej perspektywy, ponieważ na określonych warunkach będą mogli przenieść swój umysł do ciała Ythianina.

Kolejna zagadka do rozwiązania, kolejna tajemnica do odkrycia, która staje przed Wami wraz z Miastem Archiwów. Czy uda Wam się odkryć wszystkie znaczenia? Przekonajcie się już teraz, zaopatrując się w nowy dodatek w swoim ulubionym sklepie z grami planszowymi lub w naszym sklepie internetowym.