11 maja 2017

Premiera: Bezwymiarowe i Niewidzialne

ahc06_box

Czwarta przygoda w kampanii Dziedzictwo Dunwich do Horroru w Arkham LCG jest już dostępna. Bezwymiarowe i Niewidzialne wprowadza do gry nowe zagrożenie w postaci niezniszczalnych wynaturzeń, które wypełzły ze szczelin między wymiarami.

W swoich poszukiwaniach dwóch zaginionych profesorów posunęliście się już bardzo daleko. Doświadczyliście nienaturalnych zjawisk, walczyliście z potworami, ścigaliście kultystów i byliście świadkami grozy, której lepkie macki już zawsze będą dręczyć Was w koszmarach. Jednak przetrwaliście – jak długo jeszcze jesteście w stanie walczyć? Zbliża się nowe zagrożenie – abominacje z innego świata. Niezniszczalne, szalejące furie, pochłaniające wszystko na swojej drodze. Znajdziecie sposób, aby się im przeciwstawić?

ahc06_coverart

Bezwymiarowe i Niewidzialne to czwarta przygoda w cyklu Dziedzictwo Dunwich, która umożliwia rozegranie pełnego napięcia scenariusza i wprowadza do gry nowe możliwości rozwijania talii swoich badaczy. Przeżyj niepowtarzalną przygodę na granicy szaleństwa już dzisiaj – kup Bezwymiarowe i Niewidzialne w swoim ulubionym sklepie z grami dzisiaj i przeżyj kolejny rozdział lovecrafiańskiej opowieści.