8 października 2019

Praca: Specjalista ds. marketingu – dołącz do nas!

banerek_2

Galakta to wydawnictwo specjalizujące się w wydawaniu w języku polskim najlepszych światowych tytułów oraz autorskich gier planszowych i karcianych. Do naszej krakowskiej siedziby poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. marketingu. Jeżeli szukasz nowych wyzwań w branży planszówkowej serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższym ogłoszeniem:

Kwalifikacje i umiejętności:

  • Doświadczenie w prowadzeniu profili social media i tworzeniu tekstów reklamowych
  • Znajomość narzędzia FB Ads Manager,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość rynku gier planszowych

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie materiałów marketingowych, nadzór nad stroną www i aktualizowanie zawartych na niej treści,
  • Tworzenie treści i aktywne prowadzenie profili w social media
  • Tłumaczenie materiałów marketingowych z języka angielskiego na język polski
  • Kontakt z mediami
  • Koordynacja kalendarza eventów
  • Reprezentacja wydawnictwa na wydarzeniach i imprezach oraz prezentacja gier
  • Stała analiza realizowanych zadań

 Mile widziane:

  • Znajomość gier naszego wydawnictwa
  • Znajomość platformy Kickstarter i związanych z nią trendów
  • Znajomość narzędzia i umiejętność analizy danych zawartych w Google Analytics
  • Znajomość narzędzi do e-mail marketingu typu Freshmail, Mailchimp
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę stacjonarną na pełen etat
  • Pyszną kawę :)

Zgłoszenia prosimy nadsyłać drogą mailową na adres praca@galakta.pl. Prosimy o zatytułowanie maila: ‘Specjalista ds. marketingu’.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.