9 maja 2019

Posiadłość Szaleństwa: Przerażające Podróże – premiera już dzisiaj!

„Przedwieczni byli, Przedwieczni są i Przedwieczni będą. Najpierwsi i najjaśniejsi nie mieszkają w znanych nam przestrzeniach, lecz pomiędzy nimi, przeto są niewymierni i dla naszych oczu niewidoczni.”
–H. P. Lovecraft, Zgroza w Dunwich

Już dzisiaj swoją premierę ma rozszerzenie Przerażające Podróże do drugiej edycji Posiadłości Szaleństwa. Nakład wyjechał w całości z naszych magazynów, ale produkt jest jeszcze dostępny w sklepach z grami planszowymi oraz naszym sklepie internetowym.

mad27_box_left

Zło nawiedza dziwne, odległe miejsca. Wiejskie obszary Nowej Anglii rozrywa zmieniająca się rzeczywistość, niebezpieczeństwo spada z nieba, a nawet morza nie są już bezpieczne, gdy z głębin wyłaniają się niewypowiedziane koszmary. Pędzący przez urokliwe okolice pociąg rozpaczliwie ucieka przed zagrożeniem, które przeczy wszystkim prawom rzeczywistości. Wysoko pośród chmur, rejs sterowca zostaje przerwany przez okrutne morderstwo w środku nadchodzącej burzy. Na bezkresnych wodach oceanu, luksusowy liniowiec tonie za sprawą szaleńca, który podłożył na nim ładunki wybuchowe.

Gdziekolwiek pojawi się zło, badacze z Arkham będą na miejscu, aby walczyć z ciemnością i chronić nasz świat przed koszmarem, który rozwija się ponad naszą rzeczywistością. Jeśli do nich dołączycie, nie ma gwarancji, że przetrwacie czekające Was podróże, a nawet jeśli Wam się uda, Wasze przeżycia odcisną na Was swoje piętno. Nie możecie jednak odmówić, kiedy wzywają Was do walki w obronie ludzkości. Pakujcie walizki, wchodźcie na pokład i uzbrójcie się w stalowe nerwy, aby stawić czoła nadchodzącej grozie!

mad20_sample

Posiadłość Szaleństwa to przepełniona grozą i tajemnicami, w pełni kooperacyjna gra planszowa dla jednego do pięciu graczy. Gracze wcielą się w badaczy tajemnic i odwiedzą mroczne zakamarki nawiedzonych posiadłości Arkham oraz innych złowieszczych miejsc, aby odkryć niezwykłe sekrety, rozwiązać trudne łamigłówki i stawić czoła zagrożeniom nie z tego świata. Posiadłość Szaleństwa zawiera również specjalny dodatek w postaci Zestawu Konwertującego, dzięki któremu fani posiadający pierwszą edycję gry będą mogli wykorzystać badaczy, potwory i kafelki planszy z pierwszej edycji podczas rozgrywek w drugą edycję Posiadłości Szaleństwa.