25 listopada 2021

Podwójna przedsprzedaż! CATAN: Zestaw osadnika i Rozszerzenie do gry Tuareg już do kupienia!

Catan_Zestaw_Osadnika_Box_3D tuareg_rozszerzenie_box_3d_mockup

Dziś przychodzimy z informacją o starcie aż dwóch przedsprzedaży! CATAN: Zestaw osadnika>>> oraz Tuareg Rozszerzenie>>> właśnie na Was czekają w naszym galaktycznym sklepie! Promocyjna cena obowiązuje do dnia premiery czyli do środy 1 grudnia.

Catan: Zestaw osadnika

Zestaw osadnika zawiera podstawową wersję gry, uwielbiane rozszerzenie Żeglarze i 2 nowe scenariusze pełne miejsc do zasiedlenia! CATAN inspiruje miliony ludzi na całym świecie już od ponad 25 lat. Każda rozgrywka jest inna i zaskakująca. Ruszaj na podbój wyspy CATAN!

 Co zawiera ten tytuł? Scenariusz Półwysep Iberyjski w którym możecie podziwiać piękne krajobrazy Hiszpanii i Portugalii! Zasiedlicie słoneczne doliny i poznacie zabytki tamtejszych regionów.  Znane i lubiane Rozszerzenie Żeglarze w którym wypłyniecie w morze, zbudujecie nowe szlaki handlowe i odkryjecie nowe lądy! Dzięki temu rozszerzeniu zbudujecie statki i zaczniecie szukać złota. Po drugiej stronie mapy znajdziecie Scenariusz Hawaje gdzie zanurzycie się w egzotycznym świecie wysp! Będziecie musieli złowić nieco ryb i skorzystaj z targu rybnego.

Catan_Zestaw_Osadnika_Baner_Sklepik_870_400

Rozszerzenie Tuareg

W grze Tuareg gracze wcielają się w przywódców tuareskich plemion, którzy handlują daktylami, solą oraz pieprzem, zdobywając za to złote monety oraz ulepszenia dla swych rodzin. Gdzie wyślą swoich Tuaregów, aby najlepiej skorzystać z nadarzającej się okazji?

Rozszerzenie do gry Tuareg wprowadza do gry nowe karty plemiona i nowe karty brzegowe. Teraz Wasze decyzje będą jeszcze trudniejsze! Tuareżka porusza się w kierunku przeciwnym niż złodziej, a dary, które ze sobą niesie, wpływają na atrakcyjność pomijanych przez graczy pól brzegowych. Jeśli Tuareg poruszy się na pole ruchomej wydmy, może zyskać sporą przewagę, ale jednocześnie straci cenną akcję z pól wewnętrznych. Ponadto rozszerzenie wprowadza nowe żetony – wodę – które dają nowe możliwości i odświeżają rozgrywkę.

Tauareg_Rozszerzenie_Baner_Sklepik_870_400