Nowości

Po premierze Lista ostatnich nowości, które niedawno miały swoją polską premierę i są już dostępne w sklepach:

gt22_straznicy_na_murze_mini

Gra o Tron: LCG – Strażnicy na Murze

Podczas gdy Wielkie Rody walczą o władzę w Westeros, Nocna Straż pełni wartę na Murze, broniąc Siedmiu Królestw przed czyhającym za nim niebezpieczeństwem. Od tysiącleci zaprzysiężeni Straży opuszczają swoje ziemie i zrzekają się tytułów, poświęcając swoje życie służbie królestwu.

samuraj_600x600

Samuraj

Jest rok 1336. Cesarz stracił całą władzę i pełni teraz zaledwie rolę marionetki. W całym kraju wpływowi panowie feudalni, zwani daimyo, buntują się, roszcząc sobie prawo do panowania nad swoimi ziemiami i zasobami. Jednak do zdobycia prawdziwej władzy niezbędna jest pomoc elitarnych, szlachetnych wojowników – samurajów.

box_mini_kosmiczne_spotkania

Kosmiczne spotkania

W gwiezdnych głębinach rasy obcych zamieszkujące Kosmos rywalizują ze sobą o kontrolę nad wszechświatem. Sojusze zawiązują się i łamią z szybkością wybuchających supernowych, a w wyniku tytanicznych bitew kosmiczne okręty gubią drogę w czeluściach gwiezdnego wiru.

obi-box

Szósta fala dodatków do Imperium Atakuje

W skład VI fali wchodzą: Obi-Wan Kenobi, Rycerz Jedi • Wielki Inkwizytor, Poplecznik Sithów • Greedo, Ambitny najemnik.

ahc_05_box

Horror w Arkham LCG: Krew na ołtarzu

Krew na ołtarzu zawiera IV scenariusz kampanii Dziedzictwo Dunwich.

Niniejszy zestaw zawiera 60 kart, w tym nowe karty graczy, które mogą posłużyć do ulepszenia istniejących talii oraz nowy scenariusz, który można rozegrać samodzielnie, bądź jako część kampanii Dziedzictwo Dunwich.

Do rozgrywki wymagane są: zestaw podstawowy gry karcianej Horror w Arkham LCG oraz rozszerzenie Dziedzictwo Dunwich.

gt17_box_300

Gra o Tron: LCG – Obrona Królestwa

Mur miał osłaniać krainę człowieka… i to nie przed dzikimi, którzy, jak się nad tym zastanowić, również są ludźmi. – Stary Niedźwiedź Mormont Obrona Królestwa to zestaw fabularny zawierający 60 nowych kart (po 3 kopie 20 rożnych kart) do Gry o Tron: Gry karcianej opartej na bestsellerowej sadze George’a R.R. Martina Pieśń Lodu i Ognia. Karty te zostały zaprojektowane, aby rozbudować istniejące talie i urozmaicić rozgrywkę w Grę o Tron.

 Booster-Pack-swd4

Star Wars: Przeznaczenie - Duch Rebelii

Dopasuj swoje talie do własnego stylu gry dzięki zestawom dodatkowym Duch Rebelii do gry Star Wars: Przeznaczenie. Znajdziecie w nich cały wachlarz postaci, które pojawiały się na przestrzeni wszystkich części wielkiej sagi Star Wars – od Mrocznego Widma do Łotra 1. Każdy zestaw dodatkowy to szansa na powiększenie swojej kolekcji kart i odblokowanie nowych stylów gry.

ahc06_box_new

Horror w Arkham LCG: Bezwymiarowe i niewidzialne

W swoich poszukiwaniach dwóch zaginionych profesorów posunęliście się już bardzo daleko. Doświadczyliście nienaturalnych zjawisk, walczyliście z potworami, ścigaliście kultystów i byliście świadkami grozy, której lepkie macki już zawsze będą dręczyć Was w koszmarach. Jednak przetrwaliście – jak długo jeszcze jesteście w stanie walczyć? Zbliża się nowe zagrożenie – abominacje z innego świata. Niezniszczalne, szalejące furie, pochłaniające wszystko na swojej drodze. Znajdziecie sposób, aby się im przeciwstawić?

catan_duel_cover

Catan: Pojedynek

Wcielcie się we władców i rozwijajcie swoje księstwa poprzez budowę osad i miast oraz zdobywanie coraz większej liczby terenów. Produkowane przez nie surowce pozwolą wam wybudować budynki, statki oraz wyjątkowe miejsca, niezbędne do zdobycia przewagi nad przeciwnikiem. Mądrze planujcie swoje działania, bo każde z nich może przesądzić o zwycięstwie lub przegranej!

gt18_box

Gra o Tron LCG: Upadek Astaporu

Zabijcie Dobrych Panów, zabijcie żołnierzy, zabijcie każdego, kto nosi tokar albo trzyma w ręku bicz, ale nie skrzywdźcie żadnego dziecka poniżej dwunastego roku życia i uwolnijcie z łańcuchów wszystkich niewolników, których zobaczycie

– Daenerys Targaryen

Upadek Astaporu to zestaw fabularny zawierający 60 nowych kart (po 3 kopie 20 rożnych kart) do Gry o Tron: Gry karcianej opartej na bestsellerowej sadze George’a R.R. Martina Pieśń Lodu i Ognia. Karty te zostały zaprojektowane, aby rozbudować istniejące talie i urozmaicić rozgrywkę w Grę o Tron.

ahc-07-box

Horror w Arkham LCG: Gdzie czeka zagłada

Śledztwo w Dunwich powoli dobiega końca, a niektóre pytania wciąż pozostają bez odpowiedzi. Dotychczasowe badania zaprowadziły was na trop tajemniczego kultu, którego wyznawcami są niektórzy z miejscowych. Im więcej wiecie na temat straszliwej istoty, którą czczą, tym bardziej boicie się odkrycia odpowiedzi na pytania, które dręczą was we snach. Sprawy jednak zaszły już za daleko, żeby się wycofać…

whitehall_box_mini

Tajemnica Whitehall

Tajemnica Whitehall to doskonale dopracowana gra dedukcji i blefu, której akcja rozgrywa się w Londynie w czasach Kuby Rozpruwacza. Przeznaczona jest dla dwóch do czterech osób w wieku od 14 lat. Trzech londyńskich śledczych depcze po piętach seryjnemu mordercy, który zdaje się naśladować potworne wydarzenia z Whitechapel. W ciasnej sieci uliczek i przejść rozpoczyna się polowanie na nowego, tajemniczego zabójcę.

gildie_box_mini

Gildie

Gildie to gra kupiecka, w której 2 do 4 graczy wciela się w postaci zamożnych lordów, próbujących przyciągnąć do swoich gildii najznamienitsze osobistości w całym królestwie. Gra trwa około 60-90 minut. W Gildiach każdy gracz zarządza złotem, rozbudowuje siedzibę swojej gildii i stara się nakłonić wpływowe postaci do dołączenia do jego stronnictwa. Wszystko po to, aby na końcu gry gildia, którą zarządza, okazała się największą potęgą w Anderis.

xwing_modele_3

X-wing: Jedenasta fala dodatków

 luke-box

Siódma fala dodatków do Imperium Atakuje

W skład siódmej fali wchodzą Luke Skywalker, Rycerz Jedi • Komandosi Sojuszu, zestaw sojusznika • Kapitan Terro, postrach Pustkowi • Hutt Jabba, podły gangster

swx58_box_right

X-wing: Frachtowiec C-ROC

 za_progiem_mad23_mini_800

 Posiadłość Szaleństwa: Za Progiem

Rozszerzenie Za Progiem zawiera nowych badaczy, nowe kafelki mapy i nowego potwora oraz umożliwia rozegranie dwóch nowych scenariuszy, pozwalając badaczom zmierzyć się z wszechwiedzącym Yog-Sothothem.

rb03_box_left

Runebound: Upadek Mrocznej Gwiazdy

rb02_box_left

Runebound: W sieci

rb05_box_left

Runebound: Przebudzenie gór

Złocone Ostrze

Runebound: Złocone Ostrze

HBO11_IronThrone_Lid_POL_ZK

Gra o Tron: Żelazny Tron

Gra o Tron: Żelazny Tron to gra planszowa o intrygach i zdradzie dla 3-5 graczy osadzona w ekscytującym uniwersum serialu HBO, oparta na legendarnej grze planszowej Cosmic Encounter®. Każdy gracz przejmuje kontrolę nad jednym Wielkich Rodów Westeros i rzuca najsłynniejszych członków każdego rodu do walki w epickich bitwach i zakulisowych spiskach. Gracze muszą negocjować, blefować i grozić pozostałym, wykorzystując wszystkie dostępne środki aby zdobyć ostateczną nagrodę – Żelazny Tron!

new_angeles_mini

New Angeles

New Angeles to gra dla 4-6 graczy, w której wcielają się oni w megakorporacje znane z uniwersum Android. Gracze negocjują umowy i zawierają tymczasowe sojusze, aby zdobyć wpływy i finansową przewagę nad korporacyjnymi rywalami, jednocześnie dbając o zachowanie porządku i rentowność swoich interesów w New Angeles.

namiestnik_cover

Gra o Tron: Królewski Namiestnik

Wieść niesie, że król Westeros pragnie mianować nowego Królewskiego Namiestnika. Zatrudniłeś Varysa, aby podszepnął twoje imię wielu szlachetnie urodzonym i przekonał ich, aby poparli cię w staraniu o ten zaszczytny tytuł – jednak nie tylko ty wpadłeś na ten pomysł. W Królewskim Namiestniku od dwóch do czterech graczy zmierzy się w pełnej podstępu walce o przychylność wielkich rodów Westeros i przejęcie ich chorągwi. Czy uda Ci się zdobyć zaszczytny tytuł Królewskiego Namiestnika?

692681_EXIT_Huette_BoxTop_POL_2

EXIT: Gra tajemnic – seria

gt20_box

Zemsta Oberyna

Zemsta Oberyna to zestaw fabularny zawierający 60 nowych kart (po 3 kopie 20 rożnych kart) do Gry o Tron: gry karcianej opartej na bestsellerowej sadze George’a R.R. Martina Pieśń Lodu i Ognia. Karty te zostały zaprojektowane, aby rozbudować istniejące talie i urozmaicić rozgrywkę w Grę o Tron.

 morskie_legendy_box_mini

Catan: Morskie legendy

Jest rok 71 po przybyciu pierwszych osadników na Catan. Wszystkie zakątki wyspy zostały już dobrze zbadane, a okoliczne wody przemierzają liczne statki tutejszych plemion.

Rada Catanu ma dla was nowe zadanie: na brzegach wyspy pojawili się rozbitkowie, którzy potrzebują waszego wsparcia. Gotowi do niesienia pomocy, wyruszacie w morze. Co was tam czeka? Jakie zdarzenia kryją się za pojawieniem się nowo przybyłych?

AHC_SZLAK_CARCOSY_MINI

Horror w Arkham LCG: Szlak do Carcosy

Ludzie w miasteczku od kilku tygodni rozmawiają o zbliżającym się spektaklu Króla w Żółci. Jednak po zapoznaniu się z ponurą przeszłością tego przedstawienia jesteś pewien, że szykuje się coś złego. Zaginięcia. Samobójstwa. Urojenia. Obłęd. Gdziekolwiek wystawiano Króla w Żółci, w ślad za nim podążało szaleństwo. Do tej pory nie udowodniono, że te zdarzenia mają jakikolwiek związek z przedstawieniem, ale wcześniej nigdy nie stanowiło to dla ciebie przeszkody.

swd08-BOX_mini

Star Wars: Przeznaczenie – Zestaw dla dwóch graczy

Przejmij kontrolę nad swoimi ulubionymi postaciami ze świata Star Wars i zdecyduj o losie galaktyki! Rozwijaj swoich bohaterów i złoczyńców przy pomocy blasterów, mieczy świetlnych, umiejętności Mocy i wielu innych ulepszeń. Korzystając ze specjalnych kości i kart pokonaj wroga w ekscytującym, dynamicznym pojedynku.