18 grudnia 2014

Pierwszy rozdział opowieści

Dawno_dawno_temu_3rd

Dawno, dawno temu, w odległej krainie żył sobie sędziwy król. Władca martwił się losami królestwa, które było nękane przez straszliwą bestię i ogłosił, że obrońca krainy zostanie sowicie nagrodzony. Na królewski dwór przybył więc śmiałek…

Informujemy, że od jutra rozpoczynamy realizację zamówień na nowe wydanie gry Dawno, dawno temu…, która pozwala graczom wcielić się w narratorów i wspólnie tworzyć opowieści. Gra dostępna będzie w specjalnej, rozszerzonej edycji, która zawiera puste karty opowieści i zakończeń, dzięki którym gracze będą mogli tworzyć własne elementy historii, a także specjalną wkładkę i pudełka na poszczególne talie, które ułatwią przechowywanie kart.

Jednocześnie informujemy, że w przyszłym roku planujemy wydanie trzech rozszerzeń do tego tytułu:

  • Morskie opowieści, które pozwolą graczom przenieść się na morza i oceany, gdzie spotkają piratów, wyruszą na poszukiwania skarbu na bezludnej wyspie lub zmierzą się ze sztormami.
  • Rycerskie opowieści, dzięki którym gracze staną w szranki w królewskim turnieju, uratują księżniczkę przed przerażającym potworem albo będą dowodzić obroną zamku.
  • Zaczarowane opowieści, które wprowadzą do gry Dawno, dawno temu… magię, potężnych czarowników i przebiegłe wiedźmy oraz zaklęte przedmioty, których działania nikt się nie spodziewa.

Każde z nich pozwoli wzbogacić opowiadane historie poprzez przedstawienie nowych bohaterów, odwiedzanie wyjątkowe miejsca czy opisywanie niesamowitych przygód. Dzięki nim tworzenie historii stanie się jeszcze przyjemniejsze, a historie z pewnością zapadną graczom w pamięć!

DDT_morskie DDT_rycerskie DDT_zaczarowane