7 października 2013

Październikowe nowości

Z przyjemnością informujemy, że 14 października 2013 do sprzedaży trafi kilka nowych tytułów:

runewars konfrontacja_okl1

Pierwszym z nich jest Runewars, dzięki której gracze wezmą udział w wojnie o władzę i wpływy w fantastycznym świecie Terrinoth.

Kolejną nowością jest Władca Pierścieni: Konfrontacja. Podczas rozgrywki gracze będą mogli poprowadzić Drużynę Pierścienia i sługi Saurona do walki o przyszłość Śródziemia.

labirynt_zaglady PS_zew_dziczy_1
BBTW_Nagla_Smierc_box czarni_jezdzcy
x-wing_III_fala_aaa

W sprzedaży pojawi się także rozszerzenie do gry Descent: Wędrówki w Mroku, zatytułowane Labirynt Zagłady. Dzięki niemu gracze będą mogli rozegrać całkowicie nową kampanię, z wykorzystaniem nowych bohaterów, przedmiotów i sprzymierzeńców.

Swoją premierę będzie miało także rozszerzenie Nagła Śmierć do gry Blood Bowl: Menedżer Drużyny. Wprowadza ono do rozgrywki przede wszystkim trzy nowe drużyny, a także nowe karty rozwinięć, wydarzeń i sławnych zawodników.

Kolejnym nowym tytułem jest Zew Dziczy, duże rozszerzenie do gry Posiadłość Szaleństwa, które pozwoli graczom opuścić mury ponurych domostw i zmierzyć się z szaleństwem w leśnych ostępach.

W sprzedaży pojawi się również nowe rozszerzenie sagi do gry karcianej Władca PierścieniCzarni Jeźdźcy. Dzięki niemu możliwe będzie rozegranie scenariuszy na podstawie przygód Froda z pierwszych rozdziałów Drużyny Pierścienia.

Do sprzedaży trafi także III fala dodatków do gry figurkowej X-Wing, w skład której wejdą takie pojazdy jak myśliwiec B-Wing, czy Imperialny prom klasy Lambda.

Ponadto w sprzedaży ponownie pojawią się dodruki trzech dużych rozszerzeń do gry karcianej Warhammer: Inwazja:
- Szturm na Ulthuan
- Marsz Potępionych
- Legendy

WHI_szturma_na_ulthuan WHI_marsz_potepionych inwazja-legendy