14 lipca 2022

Opowieści z Interioru – mamy datę premiery!

Rycerze_Pustkowi_Opowieści_z_Interioru_Premiera_20_Lipca_800_1000

Dla tych, którym nie straszne potwory, dżungla czy też pustkowia, a są spragnieni jeszcze większej ilości przygód – zbliżają się Opowieści z Interioru do drugiej edycji Waste Knights!
Opowieści z Interioru to dodatek uzupełniający wersję sklepową do wersji znanej z Kickstartera, które już 20 lipca będzie miało swoją premierę! Zawiera ono wszystkie nieekskluzywne elementy gry, jakie pojawiły się podczas zakończonej kampanii społecznościowej, wzbogacając grę podstawową o:
  • 4 nowe przygody opisane w kolorowym, 20-stronicowym Przewodniku oraz 100-stronicowej Księdze Opowieści
  • 4 nowych Rycerzy wraz ze szczegółowo wykonanymi figurkami, arkuszami i kartami awansów
  • 4 nowe pojazdy idealne do przemierzania pustkowi
  • dziesiątki żetonów i kart przedstawiających sprzęt, wrogów, wydarzenia i wiele innych
  • nowe zasady umożliwiające ulepszanie fur, wypełnianie zadań i poszukiwanie legendarnych miejsc z zapomnianej przeszłości.
Przygotuj się na wiele godzin klimatycznej, wciągającej rozgrywki i sięgnij po nowe narzędzia przetrwania na tym niegościnnym świecie.
Jeżeli chcecie otrzymać wszystko w jednym zamówieniu razem z najnowszym dodatkiem Za Horyzont, to będzie taka możliwość w Late Pledgu, który za niedługo będzie otwarty – wkrótce więcej informacji o otwarciu Pledge Managera!
Jeśli natomiast chcecie chwycić pudełko wcześniej to możecie je zamówić w naszym galaktycznym sklepie >>>TUTAJ<<< lub szukajcie ich w najlepszych sklepach z grami planszowymi.