4 października 2018

Nowości i dodruki na początek października

Choć za oknami coraz zimniej, w domowym zaciszu goreje walka planszowych zmagań. Dlatego by podsycić ten planszówkowy zapał mamy dla Was kilka informacji odnośnie nowości i dodruków, których już niedługo możecie wyglądać w swoich ulubionych sklepach z grami!

Premiery

Dziś swoją premierę mają Poszukiwania Pierścienia, przygodowa gra, w której na przeciwko siebie staje Powiernik Pierścienia oraz tropiące go Upiory. Czy uda mu się dotrzeć do Rivendell, czy też po drodze zostanie schwytany przez Nazgûli – wszystko zależy od tego jak dużym sprytem wykaże się każda ze stron.

wotr_poszukiwania600

Jeżeli chcesz usłuchać mojej rady, idź do Rivendell. Podróż tam nie powinna być zbyt niebezpieczna, jakkolwiek droga jest teraz trudniejsza niż dawniej, a pod jesień pogorszy się jeszcze…


Na tym jednak nie koniec, gdyż dzisiaj swoją premierę ma także gorąco wyczekiwana gra Sid Meier’s Civilization: Nowy początek. Jest to tytuł bazujący na bestsellerowej serii gier komputerowych.

W tej dynamicznej i przystępnej adaptacji gracze poprowadzą swoje nacje do wyścigu o terytoria, technologię i wyjątkowe cuda świata.

civ01_box


Miłośnicy przerażających koszmarów także niedługo znajdą coś dla siebie – już w przyszły czwartek (11.10.2018), ma miejsce światowa premiera zestawu mitów Horror w Arkham: Gra Karciana – Czeluście Yoth.

czeluscie

Okazuje się, że z Miasta Archiwów jest tylko jedno wyjście – w dół. Grupa badaczy rusza więc prosto w Czeluście Yoth i w samo serce obłędu, który się tam czai. Po więcej informacji zapraszamy do zapowiedzi.

 

Dodruki

Nie zapominajmy jednak o grach, które swoją premierę miały już jakiś czas temu, a mimo to nadal cieszą się niesłabnąca popularnością!

Od dziś na sklepowych półkach możecie wypatrywać także dodruków kilku naszych bestsellerów:

Gry o Tron: Gry Planszowej,

- Eldritch Horror: Przedwiecznej Grozy  oraz dodatku Zaginiona Wiedza.

gra_o_tron eldritch_horror_pl zaginiona