5 lipca 2018

Nowe zestawy do Posiadłości Szaleństwa

mad22_box mad21_box

Badacze z Arkham ponownie muszą stawić czoła przedwiecznemu złu i niepojętymi mocom, które kryją się za zamkniętymi drzwiami i w głębokim cieniu lasu. Głód zakazanej wiedzy jest tak wielki, że zagłusza rozsądek, a upiorne istoty czające się w mroku nieustannie wypatrują nieostrożnych wędrowców.

Rozbudujcie swoje egzemplarze drugiej edycji Posiadłości Szaleństwa dzięki Powracającym koszmarom i Wypartym wspomnieniom. Zestawy te zawierają wszystkie figurki badaczy, potworów oraz kafelki mapy z pierwszej edycji gry oraz z dodatków do niej (Zakazana Alchemia i Zew Dziczy). W środku znajdziecie wszystko, co niezbędne, aby wprowadzić powyższe elementy do rozgrywek w drugą edycję. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie posiadają materiałów z pierwszej edycji Posiadłości Szaleństwa. Te dodatkowe elementy pozwolą na dodanie zupełnie nowego scenariusza i wielu alternatywnych map w aplikacji mobilnej.

Zestaw Konwertujący dołączony do drugiej edycji Posiadłości Szaleństwa zawiera wszelkie niezbędne zasady i materiały, które pozwolą wprowadzić te elementy do gry.

Powracające koszmary

mad21_sample

Pierwszy z zestawów kafelków i figurek zawiera wszystkich ośmiu badaczy, osiemnaście potworów i piętnaście dwustronnych kafelków mapy, które pojawiły się w pierwszej edycji Posiadłości Szaleństwa.

Wraz z dodaniem tego rozszerzenia do aplikacji, będziecie mogli rozegrać dodatkowy scenariusz. Rozwiążcie tajemnicę Cmentarza na Wisielczym Wzgórzu, z którego ostatnio w tajemniczych okolicznościach znikają zwłoki. Drodzy Zmarli to trudny scenariusz, który zagwarantuje Wam wiele niezapomnianych doświadczeń.

Wyparte wspomnienia

mad22_sample

Drugi z zestawów wprowadza do gry elementy z obu rozszerzeń do pierwszej edycji Posiadłości Szaleństwa. Z dodatków Zakazana Alchemia i Zew Dziczy do Wypartych wspomnień trafiło wszystkich ośmiu badaczy, piętnaście plastikowych figurek potworów i siedemnaście dwustronnych kafelków mapy.

Dodanie Wypartych wspomnień do aplikacji odblokowuje scenariusz Kult ze Strażniczego Wzgórza. Jest to pozornie klasyczna opowieść o kultystach w małym miasteczku. Jednak czy na pewno? Co planuje tajemniczy kult i czy uda Wam się pokrzyżować jego plany?

Znane twarze – nowe tajemnice

Powracające koszmary i Wyparte wspomnienia trafią do sklepów jeszcze w tym roku! Będziemy aktualizować listę nowości wydawniczych, jak tylko przybliżona data premiery zostanie ustalona. Tymczasem przywdziewamy rytualne szaty i wracamy do siedziby Loży Srebrnego Świtu…