9 listopada 2017

Niszczyciel Gwiezdny na Gwiazdkę

armada_banner_glowna

Niszczyciel Gwiezdny na Gwiazdkę

Wczoraj poznaliście pierwszą grę, która otworzy piątkową świąteczną promocję – dzisiaj czas na kolejny krok. Jeśli zastanawiałeś się kiedyś nad rozpoczęciem gry w Star Wars: Armadę, ale ceny statków wykraczały poza Twój budżet, to mamy dobrą wiadomość – Armada (i wszystkie rozszerzenia do niej!) także zostanie objęta promocją. Czy można wymarzyć sobie lepszy mikołajkowy prezent niż Niszczyciel gwiezdny Victory lub Fregata MC30c?

Jednak Armada to aż 20 różnych dodatków – jak wybrać odpowiednie do swojej floty gwiezdnej? Nie ma tutaj jednoznacznej odpowiedzi, bo jak twierdzą fani tego systemu, tutaj każdy statek jest grywalny. Wybierz swoją stronę konfliktu i sam zaplanuj swoją flotę. Poniżej prezentujemy krótkie zestawienie wszystkich modeli, które zostaną objęte świąteczną promocją – ceny podamy już jutro.

armadaZestaw podstawowy Star Wars: Armada – jeden zestaw wystarczy, żeby zacząć podbijać odległą galaktykę. W środku znajdziesz podstawowe (i niezwykle użyteczne w późniejszej grze) statki dla obu frakcji oraz wszystkie żetony i znaczniki potrzebne do gry. Teraz trzeba tylko nieco rozbudować floty i można wyruszać do bitwy. Poniżej możecie przejrzeć wszystkie modele, jakie ukazały się do tej pory po polsku: