17 lutego 2016

Niepowstrzymany Jeździec Banthy

15320R-SWI18_Box_Front-PO

Mamy przyjemność ogłosić, że trwają prace nad polską wersją nowego zestawu przeciwnika do gry Imperium AtakujeJeźdźca Banthy. Już wkrótce będziecie mogli nająć tych wyjętych spod prawa łupieżców i dołączyć ich do frakcji Najemników w konfrontacji lub do sił Imperium, rozgrywając nowe misje kampanii. Jeździec Banthy ukaże się razem z zapowiedzianym wcześniej Przemytnikiem Sojuszu, jako część IV fali dodatków.

W pudełku znajdziecie piękną, pełną detali, wyjątkową figurkę bandyty ujeżdżającego wielką banthę, nowe misje, agendy, karty dowodzenia, rozstawienia i nagrody. Jeździec Banthy nie pojawił się jeszcze w żadnym dużym dodatku, co oznacza, że jest to jego absolutny debiut w Imperium Atakuje.

Człowiek i bestia SWI19_Deployment-Front

Tuskeńscy bandyci znani są z bezprecedensowych napadów na farmerów, często ujeżdżając olbrzymie, rogate bestie pustyni – banthy, które z łatwością tratują przerażonych ludzi. Dzięki nowemu zestawowi przeciwnika, sami możecie spróbować swoich sił w ujeżdżaniu tych upartych bestii.

Siła dobrze pokierowanego, rozpędzonego banthy jest tak wielka, że z łatwością poradzi sobie z całymi zespołami mniejszych figurek. Podczas gdy bantha tratuje i miażdży wroków pod swoimi kopytami, tuskeński jeździec wybiera cele i oddaje strzały ze swojej strzelby, starając utrzymać się w siodle na grzbiecie zwierzęcia. Sześć nowych kart dowodzenia pozwala na wiele nowych zagrań, a Jeździec Banthy może stać się siłą nie do powstrzymania z kartą Postrach Jundlandii. Nowe misje zawarte w rozszerzeniu sprawdzą Wasze umiejętności w dowodzeniu i manewrowaniu Jeźdźcem Banthy w trudnych warunkach.

Tuskeński terror

Jeździec Banthy może także zostać wystawiony w kampanii, razem z nowym zestawem trzech kart agendy – Zdradliwością Tuskenów. Nowa misja powiązana z agendą wymaga od graczy Rebelii ścisłej kooperacji w celu uratowania więźnia, schwytanego przez tuskeńskich bandytów i odzyskania skradzionych danych. Jeśli im się nie powiedzie, gracz Imperium przez resztę kampanii będzie mógł korzystać z przewagi, jaką da mu uzbrojenie tuskeńskich najeźdźców. Dzięki temu może wprowadzić na pole bitwy Tuskenów lub tuskeńskich Jeźdźców Banth w najmniej oczekiwanym momencie, lub sprawić, że nawet mała rana stanie się śmiertelnym niebezpieczeństwem dla trafionego bohatera.

swi17-18-plastic-550px

Zmiażdżyć ich!

Złap swojego banthę i dumnie krocz pośród malutkich figurek Rebelii, oddając precyzyjne strzały ze swojego karabinu, lub wykorzystaj bardziej bezpośrednie podejście i stratuj swoich wrogów na miazgę! Jeźdźcy Banth już wkrótce zostaną oddani pod Twoje rozkazy.