11 grudnia 2019

Niech rozpocznie się starcie! – Premiera VOLTa

volt_3d

Witamy na głównym evencie dzisiejszego wieczoru. Gospodarzem dzisiejszego spotkania jest wydawnictwo Galakta. Operatorów prosimy o zajęcie miejsc i ustawienie maszyn na platformach startowych. Niech rozpoczną się walki robotów!

Dzisiaj ogłaszamy premierę najnowszej gry Emersona Matsuuchi o walkach robotów – VOLT! Matsuuchi jest autorem takich tytułów jak Reef czy Century: Korzenny szlak. Volt to poprawiona i rozbudowana wersja gry Volt – Robot Battle Arena.

VOLT_rozklad

Zaplanuj swoje poczynania na trzy ruchy naprzód i szybko złap numer startowy, aby dzięki temu Twój robot mógł poruszać się i strzelać w idealnym momencie. Spychaj inne roboty do głębokich dołów, albo strzelaj do nich ze swoich laserów, aby zdobywać za to wszystko punkty zwycięstwa. Brzmi banalnie? To proste, no, przynajmniej na poziomie zasad. Jednak zniszczenie innych bez uszkadzania własnego robota to niemałe wyzwanie. Na szczęście zniszczone roboty nie muszą długo czekać, aby powrócić na arenę walk. Po prostu restartują się na początku kolejnej rundy!

Grę możecie znaleźć w najlepszych sklepach z grami planszowymi i naszym sklepiku internetowym.