8 kwietnia 2020

Nathaniel Cho – prezentacja Talii początkowej badacza

ahc47_box

Rozpoczynamy serię, która przybliży Wam Podstawowe talie badaczy do gry Horror w Arkham: Gra karciana. Na pierwszy ogień idzie wojownik w pełnej krasie. Oto przed państwem, klasa strażnika wagi ciężkiej, pięściarz Nathaniel Cho!

Jako doskonały pięściarz, Nathaniel Cho miał przed sobą świetnie zapowiadającą się karierę, którą niestety zaprzepaściło jego spotkanie z gangiem O’Banniona. Od tego momentu, postanowił, że lepiej wykorzysta swoje pięści, patrolując ulice i broniąc innych przed krzywdą. W roli Strażnika, Nathaniel Cho (Talia początkowa badacza – Nathaniel Cho, 1) jest nieustraszonym obrońcą, zawsze gotowym by chronić swych towarzyszy i gołymi pięściami stłuc na miazgę mityczne stwory. Tak skutecznie, że za każdym razem, kiedy zadaje wrogowi obrażenia poprzez kartę wydarzenia lub zdolność Walka z karty wydarzenia, zadaje 1 dodatkowe obrażenie.

ahc47_karty

Odzwierciedlając jego bojowość, talia Nathaniela jest przepełniona kartami zorientowanymi na walkę. Przykładowo, Kontra (Podstawowa talia badacza – Nathaniel Cho, 12) pozwala szybko zrewanżować się atakującemu wrogowi, a Podwójny cios (Podstawowa talia badacza – Nathaniel Cho, 17) daje szansę na wykonanie podwójnego ataku w ramach jednej akcji! Oczywiście, najlepiej gdy Nathaniel wdzieje swoje Rękawice bokserskie (Podstawowa talia badacza – Nathaniel Cho, 5), by jeszcze lepiej radził sobie z przeciwnikami a dodatkowo miał szansę na dobranie wydarzenia z cechą Duch po pokonaniu każdego wroga.

ahc47_rekawice_cios