18 lipca 2017

Nadchodzące Gry o Tron

zelazny tron

Horda Białych Wędrowców nadciąga, by przedrzeć się przez Mur i unicestwić wszelkie życie w Westeros. Połączysz siły z innymi rodami czy masz własny plan na przejęcie władzy i powstrzymanie zagrożenia? Wybierz swoją drogę do Żelaznego Tronu w jednej z nadchodzących premier.

Przypominamy, że już niebawem będą miały swoją premierę gry z serii Pieśni Lodu i Ognia. Jeszcze w tym miesiącu ukażą się Gra o Tron: Żelazny Tron oraz Gra o Tron: Królewski Namiestnik, oparte na uniwersum sagi George’a R.R. Martina, a wkrótce pojawi się kolejna oczekiwana pozycja – Ród Cierni dodatek do Gry o Tron LCG!

HBO11_IronThrone_Lid_POL_ZK

Gra o Tron: Żelazny Tron

Rozszerzaj swą władzę we wszystkich Siedmiu Królestwach, by zdobyć upragniony Żelazny Tron, bierz zakładników, rozwijaj sieć konspiracji, korzystaj z zawiązanych sojuszy, dopóki są potrzebne – nic nie stoi na przeszkodzie, aby wbić nóż w plecy najwierniejszego sojusznika… lecz ze świadomością, że inni mogą zrobić to samo.hbo11_diagram3

Będziesz dążyć do zwycięstwa za wszelką cenę jak Cersei Lannister? A może wolisz bardziej politykę honoru Eddarda Starka? Grę można wygrać na wiele sposobów – uciekając się do podstępów i intryg mniej lub bardziej honorowych czy polegając na własnej charyzmie i sprawiedliwości jak Daenerys Targaryen. A jeśli najsłuszniejszą drogą będzie powierzenie się Panu Światła?

Gra o Tron: Żelazny Tron to gra strategiczna, w której możesz w pełni wykorzystać taktyki ulubionych postaci, a mnogość umiejętności liderów każdego stronnictwa sprawia, że każda rozgrywka będzie niepowtarzalna. Czy udowodnisz, że jesteś najpotężniejszym politykiem i liderem w Westeros? Premiera gry już 20 lipca!

Więcej informacji można znaleźć w naszym artykule:  http://galakta.pl/gra-o-tron-zelazny-tron/

namiestnik_cover

Gra o Tron: Królewski Namiestnik

Szybka gra o pozyskiwaniu przychylności przedstawicieli różnych stronnictw z uniwersum Gry o Tron. Każdy gracz w kolejności będzie mógł użyć Varysa, by zdobył dla niego zaufanie dam i lordów Westeros. Przesuwając jego znacznik w poziomie lub pionie, gracz zyskuje wszystkie postaci wybranego rodu, które minie Varys.

va100_diagram1

Varys jest na twoich usługach, ale nie na wyłączność – skorzystaj z niego, jak możesz najlepiej, by zdobyć rodowe chorągwie i zwyciężyć w grze budowania spisku. Pomoc Mistrza Szeptów jest jedynym sposobem, by móc uzyskać tytuł Królewskiego Namiestnika. Premiera gry 27 lipca!

Więcej o grze na: http://galakta.pl/krolewski-namiestnik/ 

GT29_box

Ród Cierni

Wkrótce pojawi się nowe rozszerzenie do Gry o Tron LCG. Ród Tyrellów „zbiera siły”, z którymi będzie w stanie dać się we znaki swoim przeciwnikom. Dodatek wprowadzi nowe możliwości dla każdego stronnictwa ze szczególnym uwzględnieniem Tyrellów.

gt29_wachlarz1

Ród Cierni wprowadza wiele nowych możliwości pozbycia się nietrwałych stanów z postaci, zwiększenia siły bohaterów rodu i zdobycia większej ilości złota. Zestaw skupia się także na Maestrach Westeros oraz wprowadza nową agendę opartą na nich – pozwala zawrzeć w talii Maestrów z innych stronnictw i manipulować kolejnością kart w talii.

Nadchodzi nowa era, w której wiedza zacznie być wyznacznikiem władzy. Tylko nieliczni znają tajemnice, które skrywają księgi ukryte za grubymi murami Cytadeli, i warto ich mieć jak najbliżej siebie. Tyrellowie mają szansę urosnąć w siłę, jak nigdy przedtem.

Czas, by róża pokazała kolce. Z nowymi siłami możesz poprowadzić Tyrellów ku zwycięstwu; Ród Cierni nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w grze o Żelazny Tron.

Więcej informacji o zestawie już wkrótce.