2 grudnia 2021

Na krawędzi Ziemi: Rozszerzenie kampanijne

Horror_w_Arkham_Lcg_Na_Krawedzi_Ziemi_Rozszerzenie_Kampanijne_Premiera_8_Grudnia_800_1000

Czy przygotowaliście już talie badaczy do karcianego Horroru w Arkham? Jeżeli nie to macie tylko kilka dni, ponieważ już w przyszłym tygodniu ma miejsce premiera Rozszerzenia kampanijnego do cyklu Na krawędzi Ziemi. Właśnie ruszyła przedsprzedaż tego tytułu! Potrwa do dnia premiery w środę 8 grudnia. Myślicie, że uda Wam się przetrwać na skutych lodem nieodkrytych terenach?

W naszym sklepie znajdziecie Rozszerzenie kampanijne lub ZESTAW KOMPLETNEGO CYKLU Na krawędzi Ziemi: Rozszerzenie badaczy i Rozszerzenie kampanijne. Oba linki zaprowadzą Was do promocyjnych cen w przedsprzedaży

Na krawędzi Ziemi: Rozszerzenie kampanijne

W dalekich, niezbadanych obszarach Antarktydy, niewypowiedziana groza ukrywa się w mroku. A wraz z nią czają się, obserwują i wyczekują tajemnice tak starożytne że razem grożą rozszarpaniem na strzępy naszej wiedzy o planecie, która nazywamy domem – o ile wcześniej nie rozszarpią samej rzeczywistości. W obliczu takiej grozy, badacze muszą zanurzyć się w tajemnicach skrywających się w lodowych czapach i, miejmy nadzieję, odkryć prawdę nim będzie za późno. Czy zdołają ocalić świat? A może sczezną w okowach lodu?

Na krawędzi ziemi rozszerzenie kampanijne nie zawiera żadnych kart badaczy. Zamiast tego w tym dodatku znajdziecie ponad 300 kart scenariuszy nowej kampanii Na krawędzi Ziemi z nową, zapierającą dech i pełną wyborów historią i wiele więcej. A co najważniejsze, wszystko czego będziecie potrzebować by zanurzyć się w tę mrożąca krew w żyłach opowieść to zestaw podstawowy i ten dodatek – nie potrzebujecie niczego więcej!

ahc64_expedition_cardfan_Pl

Ponieważ rezygnujemy z modelu comiesięcznych zestawów mitów, ten jeden dodatek dostarczy Wam tyle samo zawartości fabularnej co pełny cykl w starych modelu wydawniczym. To po prostu cała kampania w jednym pudełku.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest gra Horror w Arkham Gra Karciana.