13 stycznia 2022

Mutant: Rok Zerowy – premiera już w przyszłym tygodniu!

mutant_year_zero_wizualizacja_3D_mockup_Szeroki

Miło nam poinformować, że produkcja Gry Fabularnej Mutant: Rok Zerowy dobiegła końca, a jej premiera zaplanowana jest na 19 stycznia. Jeżeli jeszcze nie zamówiliście swojego egzemplarza, jeszcze macie okazję. Szukajcie tego tytułu w najlepszych sklepach z grami planszowymi i fabularnymi oraz naszym sklepie internetowym.

Mutant: Rok Zerowy

Wędrowaliśmy pośród pustych ruin i pordzewiałych wraków aut – pomników upadku Starożytnych.

Naphtę porwał czerw śmierci, a Hugusta Zgnilizna doprowadziła do szaleństwa. Nie mieliśmy już żarcia, a do picia została tylko zgniła woda. Ale musieliśmy iść dalej. Musieliśmy odnaleźć Eden. Nie mogliśmy wrócić do Arki z niczym, los Ludu spoczywał w naszych rękach. Nagle Franton, podobny do owada Szperacz, który prowadził nas przez pustkowia, zatrzymał się gwałtownie. „Strefowe ghule”, syknął, sięgając po swój śmieciowy karabin… Wciągnąłem powietrze, gotów zionąć kaskadą ognia na każdego, kto się zbliży. Po chwili, mrożący krew w żyłach wrzask dobiegł z ruin wokół nas.

Gra fabularna Mutant: Rok Zerowy przeniesie Was do świata po wielkiej Apokalipsie. Dumna ludzka cywilizacja upadła. Miasta zmieniły się w pustkowia. Wiatr hula po pustych ulicach, które stały się cmentarzyskami przeszłości. Jednak życie przetrwało – ruiny wciąż zamieszkuje Lud. Jesteście dziedzicami ludzkości, choć już nie do końca ludźmi. Wasze ciała i umysły są zdolne do nadludzkich wyczynów. Jesteście mutantami.

Pobierz darmowy PDF i zacznij swoją przygodę w postapokaliptycznym świecie!