1 marca 2023

Moje miasto – Gra kościana

moje_miasto_GK__zapowiedz_800x1000

Tydzień zapowiedzi na 2023 wprawdzie za nami, ale mimo to w ciągu roku będziemy informować Was o kolejnych tytułach, które planujemy. Dziś chcemy zapowiedzieć wykreślankową wersję znanej i lubianej przez Was gry, czyli Moje Miasto: Gra kościana!

Stwórz swoje wyjątkowe miasto za pomocą kości i ołówka!

Wynik na kościach powie ci, jaki budynek musisz narysować na swoim arkuszu. Kolejne epizody gry wprowadzają nowe wyzwania: najpierw należy zagospodarować ziemię, a później odnaleźć pokłady złota. Niestety, sprowadzi to bandytów, których będziesz musiał otoczyć i aresztować. Przeżyj rozwój swojego miasta na przestrzeni 12 zróżnicowanych epizodów! Możesz rozegrać je w formie dużej kampanii lub wybrać swój ulubiony epizod lub rozdział.

CEL GRY

Rozwijaj swoje miasto przez 12 różnorodnych epizodów w Grze kościanej Moje miasto! Kampania składa się z 4 rozdziałów, podzielonych kolejno na 3 powiązane tematycznie epizody. Sugerujemy, aby rozgrywać epizody w podanej kolejności. Gracze odnoszą zwycięstwa nie tylko w pojedynczych epizodach, ale też w całych rozdziałach, a na końcu wyłoniony zostanie zwycięzca całej kampanii! Oczywiście każdy epizod można rozegrać także niezależnie od pozostałych.

Premierę planujemy jeszcze w tym miesiącu! O szczegółach poinformujemy w kolejnych ogłoszeniach.

moje_miasto_gra_kosciana_elementy_800x800