14 stycznia 2021

Moje miasto: data premiery i upominek przedsprzedażowy

Moje miasto pierwszy tytuł w mechanice legacy słynnego Reinera Knizi (m.in. Lost Citis: Pojedynek, Władca Pierścieni – Konfrontacja, Keltis, Pędzące Żółwie) jest już w drodze do naszego magazynu. Premierę tego tytułu zaplanowaliśmy na 21 stycznia.

W związku z tym w naszym sklepie internetowym oraz w zaprzyjaźnionych sklepach z grami planszowymi rozpoczęliśmy przedsprzedaż tego tytułu wraz ze specjalnym upominkiem dostępnym jedynie w ramach przedsprzedaży! Będą to 4 drewniane żetony zawierające herby miast.

www_GALAKTA_CITY_600x226_moje_miasto

Gdy więc wybierzecie planszę miasta z danym symbolem położycie obok odpowiedni herb i już nikt nie będzie mieć wątpliwości, którą osadę doprowadzacie do rangi metropolii. Herb, podobnie jak plansza będą należeć do Was przez wszystkie 24 epizody.

 

O grze Moje miasto

Po długiej podróży w końcu dotarliście do nowego, wspaniałego świata. Od razu zabieracie się do budowy i rozwoju waszych miast! Moje miasto to gra typu legacy. Oznacza to, że w trakcie kolejnych partii gra będzie się zmieniać i ewoluować. Każdy gracz otrzyma własną planszę miasta, którą będzie nieustannie projektował na nowo. Gra podzielona została na rozdziały składające się z 3 następujących po sobie epizodów. Dla każdego rozdziału została przygotowana specjalna koperta, zawierająca nowe zasady i elementy pozwalające zmienić grę. Podczas 24 wyjątkowych epizodów gracze stworzą swoje miasta i doświadczą ich rozwoju aż po epokę industrializacji.

plansza_koperty

Gra została nominowana do prestiżowej nagrody Spiel des Jahres 2020!

Dowiedz się więcej o grze z artykułów zapowiadających tytuł:

miasto_mikro Zapowiedź gry
miasto_mikro Moje Miasto już wkrótce!