15 maja 2018

Moc na Pyrkonie

Dawno temu, w odległej galaktyce…
- Gwiezdne Wojny

Zapraszamy wszystkich na nasze stoisko na Pyrkonie – największym festiwalu fantastyki w Polsce! Odwiedźcie nas, żeby skorzystać z wyjątkowych promocji, zagrać w jedne z naszych najlepszych gier i być jednymi z pierwszych, którzy będą mieli okazję poznać nowe gry z serii EXIT. Znajdziecie nas w hali „Kraina wystawców”:

pyrkon-mapa-2018

Promocje

Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe promocje, dostępne tylko u nas przez cały czas trwania festiwalu. W promocyjnych cenach będziecie mogli zakupić zestawy do Star Wars: Przeznaczenia, Catan Grę o Tron, Kosmiczne Spotkania, Anioła Śmierci, New Angeles, Misję: Czerwoną Planetę i wiele innych gier naszego wydawnictwa. Przygotowaliśmy także specjalną promocję na modele do gry Star Wars: X-wing – takich cen nie znajdziecie nigdzie indziej!

zestaw-na-start starter-do-draftu
zestaw-do-draftu

Pokazy

Przy naszym stoisku będziecie mogli zagrać w pięć różnych tytułów – od taktycznych gier przygodowych, do nieco lżejszych strategii. W tym roku zapraszamy do gry w:

got_catan_bs twom-box

Wydarzenia

Przypominamy także, że na Pyrkonie będziecie mogli wziąć udział w wydarzeniach związanych z naszymi grami nie tylko na naszym stoisku! Już w ten weekend na terenie festiwalu odbędzie się olbrzymie wydarzenie w grę Star Wars: Przeznaczenie, czyli Galactic Qualifiers. Tych, którzy wolą klimaty fantasy, zapraszamy na wydarzenie „Ostatni z Siedmiu”, poświęcone w całości Władcy Pierścieni LCG – więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

Moc jest z Wami!

Zapraszamy Was serdecznie na nasze stoisko – czeka na Was wiele wyjątkowych atrakcji i promocji. Do zobaczenia na Pyrkonie!