3 marca 2020

Mistrzostwa w Catan 2020 – Ruszają zapisy

catan_mistrzostwa_2020_banner_ZGLOS_TURNIEJ_800x800

Trudno znaleźć fana gier planszowych, który nie słyszał o tym tytule. Prawie każdy wymieniał owcę za glinę. W tym roku znany na całym świecie Catan: gra planszowa obchodzi 25-te urodziny! Jest to więc najlepsza okazja do zapowiedzi eliminacji do Mistrzostw Polski w Catan 2020. Turniej będzie odbywać się dwuetapowo. Najpierw eliminacje w odbywające się w całej Polsce, do których możecie swobodnie dołączać i walczyć o fantastyczne nagrody. Eliminacje potrwają od 14 marca do 6 września. Dwóch najlepszych graczy w każdych eliminacjach zostanie zakwalifikowanych do udziału w wielkim finale, który odbędzie jesienią tego roku.

W eliminacjach udział może wziąć każdy, kto nie wygrał jeszcze żadnego turnieju eliminacyjnego. Będą one odbywać się w różnych miejscach w Polsce, a kolejne wydarzenia będą pojawiać się z biegiem czasu w zakładce Lista turniejów eliminacyjnych. O miejscu finału będziemy informować w późniejszych wpisach.

Ogłaszamy co następuje:

W tym roku najlepszych osadników nagrodzimy:

1. Za zajęcie pierwszego miejsca gracz otrzymuje:

a.) bilet uprawniający do udziału w finale,

b.) rozszerzenie do gry Catan: Skarby, Smoki i Odkrywcy

c.) torbę Catan

2. Za zajęcie drugiego miejsca gracz otrzymuje:

a.) bilet uprawniający do udziału w finale,

b.) torbę Catan

3. Za zajęcie trzeciego miejsca gracz otrzymuje torbę Catan

4. Za zajęcie czwartego miejsca gracz otrzymuje torbę Catan

Dodatkowo każdy uczestnik eliminacji otrzyma pamiątkową podkładkę pod kubek.

catan_mistrzostwa_2020_nagrody

Zachęcajcie więc sklepy, kawiarnie i kluby planszówkowe do zgłaszania turniejów eliminacyjnych! Nagrody, sława, owce i drewno tylko na Was czekają!

A może to Ty jesteś inicjatorem i chcesz sprowadzić więcej graczy do swojego sklepu czy klubu? Nic prostszego. Aby zgłosić turniej wystarczy poprawnie wypełnić formularz, znajdujący się pod linkiem poniżej. Turniej należy zgłosić z co najmniej 14 dniowym wyprzedzeniem. W ciągu trzech dni roboczych damy Ci odpowiedź czy uda się zorganizować turniej z Twoją pomocą. Sklepom chętnie podeślemy materiały reklamowe, aby jak najszybciej mogły ogłaszać zgłoszenia do eliminacji.

Formularz zgłoszeniowy: LINK

Więcej informacji wkrótce!