8 września 2014

Mistrzostwa Polski – wyniki

W ubiegły weekend w ramach tegorocznej edycji Galaktikonu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski w Osadników z Catanu oraz grę karcianą Warhammer: Inwazja. Jak co roku oba turnieje cieszyły się dużym zainteresowaniem i przyciągnęły wielu zawodników z całego kraju. Zmagania jak zwykle stały na najwyższym poziomie i po licznych grach udało nam się wyłonić tegorocznych zwycięzców!

osadnicy_okladka2d_new

Z przyjemnością informujemy, że tegoroczne Mistrzostwa Polski w Osadników z Catanu zakończyły się następującymi wynikami:

I miejsce: Lech Olczak
II miejsce: Krzysztof Schafer
III miejsce: Michał Juraszek
IV miejsce: Jakub Dudek

ozc

Tegoroczny Mistrz oraz Wicemistrz będą reprezentować nasz kraj na Mistrzostwach Świata, które odbędą się w październiku tego roku w Berlinie, gdzie życzymy im równie wysokich wyników!

warhammer_inwazja

Po licznych bitwach i starciach, udało się wyłonić tegorocznego zwycięzcę Mistrzostw Polski w grę karcianą Warhammer: Inwazja. Zmagania zakończyły się następującymi wynikami:

I miejsce: Jakub „Kubala” Janiak
II miejsce: Arkadiusz „SOS” Sosiński
III miejsce: Maciej „Repek” Reputakowski, Piotr „Keil” Pędzik
whi nowe

Podczas Galaktikonu jak co roku odbył się również finałowy turniej Ligi Warhammera: Inwazji, w którym do walki stanęło 16 graczy, którzy uzyskali najwyższe wyniki w ostatnim sezonie rankingowym.
Z przyjemnością informujemy, że tegorocznym zwycięzcą finału rankingu został Tomasz „Farba” Farbiszewski.

liga

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!